Yıllar Boyunca İlişkiler – Hollywood Life


  • Paris Hilton’un birçok yüksek profilli ilişkisi olmuştur.
  • Sosyetik ve Carter Reum, 2021’de cömert bir törenle evlendi.
  • 24 Ocak 2023’te ilk çocuklarını vekil aracılığıyla dünyaya getirdiklerini duyurdular.

ParisHilton, 40, yirmi yılı aşkın süredir bir popüler kültür armatürü oldu! 90’ların sonundaki gençlik yıllarında bir sosyetik olarak çıkış yaptığından beri, varisin tüm hayatı medyanın ilgisini çekti. Hayranlar, tüm yetişkinliği boyunca aşk hayatını takip ediyor.

Bazı ilişkiler çok hızlı başlayıp biterken ya da sadece söylentiden ibaretken, Paris hayatı boyunca pek çok güçlü bağ kurmuştur. Pek çok kez nişanlandı, ama kocasıyla Carter Reum, Paris sonsuza dek yerleşmeye hazır. 24 Ocak 2023’te, Carter’dan bir oğlu olan vekil aracılığıyla bir çocuğu karşıladığını duyurdu. Şimdi, onun en ünlü, yüksek profilli ilişkilerine bir göz atıyoruz.

Yıllar Boyunca İlişkiler - Hollywood Life
Paris, kocası Carter ile nişanlı oldukları dönemde 2020’deki doğum günü partisinde. (Sahne)

Rick Salomon

Yıllar Boyunca İlişkiler - Hollywood Life
Paris, seks kaseti sızdırıldığında, rezil bir şekilde Rick ile bağlantılıydı. (Richard Young/Bei/Shutterstock)

Kariyerinin başlarında, Paris’in dikkat çeken bir avuç ilişkisi vardı, ancak profesyonel poker oyuncusuyla olan ilişkisi Rick Salomon, 53, kısmen 2003 seks kasetinin yayınlanması nedeniyle çok fazla yer alan ilklerinden biriydi. Paris’te 1 Gece. Rezil bir şekilde sızan seks kaseti, varise güven sorunları verdi, dedi HollywoodYaşamı Eylül 2020’de. “Kaset ne zaman [with Rick] oldu, bu beni bir daha asla başka bir adama güvenemeyecek hale getirdi. O [sex tape] hayatımın en büyük pişmanlığıydı ve keşke onunla hiç tanışmasaydım” dedi.

Paris, 2020 belgeselinde bu deneyimin kendisini nasıl etkilediğini anlattı Burası Paris. “Bu, genç bir kızın sağ kafa boşluğunda olmadığı özel bir andı” dedi. “Ama herkes onu izliyor ve komik bir şeymiş gibi gülüyordu.”

Paris’in yanı sıra, Rick’in de kapsamlı bir romantik geçmişi vardır ve birçok A listesindeki ünlüyle evlidir. Paris’ten ayrıldıktan kısa bir süre sonra oyuncuyla evlendi. Shannon Doherty 2002 yılında, ancak çift dokuz ay sonra evliliklerini iptal etti. O da evlendi pamela anderson iki ayrı olayda. Çift ilk kez 2007’de evlendi, ancak 2008’de boşandı. Çift, Ocak 2014’te sadece Pamela’nın Temmuz 2014’te boşanma davası açması için tekrar evlendi.

Jason Shaw

Yıllar Boyunca İlişkiler - Hollywood Life
Paris ve Jason 2002’de kısa bir süre nişanlıydılar. (Martin Meissner/AP/Shutterstock)

Paris ilk nişanlandığında modellik yapmak içindi. Jason Shaw, 47. Paris ve Jason 2002’den 2003’e kadar nişanlıydılar ve hatta 2010’da eski aşklarını yeniden alevlendirdikleri bildirildi. Bize Haftalık. Çiftin 2010 yılında tekrar bir araya geleceği söylendiğinde, çifte yakın bir kaynak bunu ortaya çıkardı. E! çiftin ayrıldıktan sonra hala arkadaş olduğu. Paris, Jason’ı her zaman sevmiş ve ona derinden değer vermiştir. Ama birlikte olduklarında o sadece bir çocuktu ve böyle bir bağlılığa hazır değildi, ”dedi o sırada kaynak.

Nick Carter

Yıllar Boyunca İlişkiler - Hollywood Life
Paris ve Nick, 2004’te yedi aylık bir ilişki yaşadılar. (London Entertainment/Shutterstock)

Paris’in en yüksek profilli ilişkilerinden biri, Backstreet Boy ile çıktığı zamandı. Nick Carter, 41, 2004’te yedi aylığına. İlişki inanılmaz çalkantılıydı. Şarkıcının tacizde bulunduğuna dair söylentiler vardı. Basit yaşam yıldız, ancak Nick tüm iddiaları reddetti. Nick yaptığı açıklamada, “Ailem, arkadaşlarım ve hayranlarım bunun benim karakterim olmadığını biliyor ve değer verdiğim birini asla incitmem veya iddia ettikleri gibi kötü niyetli şeyler yapmam” dedi. MTV 2004 yılında.

İlişki bittikten sonra Nick, Paris ile ilişkisi sırasında madde bağımlılığıyla mücadele ettiğini açıkladı. 2013 anılarında Müzikle Yüzleşmek ve Onun Hakkında Konuşmak İçin Yaşamak, onu “benim için dünyanın en kötü insanı” olarak nitelendirdi ve varisin “parti yapmak kadar en kötü dürtülerimi beslediğini” söyledi. Birlikte geçirdikleri zamandan pişman olmasına rağmen, Nick aracılığıyla “ona en iyisini diledi”. Haber akışı. Paris, yardım aldığına sevindiğini, ancak sorunlarının kaynağının kendisi olduğunu düşünmediğini söyleyerek iddiasına yanıt verdi. “Nick üzerinde olumsuz bir etkim olduğuna inanmıyorum,” dedi.

Paris Lasis

Yıllar Boyunca İlişkiler - Hollywood Life
Paris, yüzüğünü Yunan varisi Paris Latsis’ten açık arttırmaya çıkardı. (Richard Young/Shutterstock)

Çifte Paris! Paris için başka bir varis olan “Paris”ten daha iyi kim eşleşir? Sosyetik, Yunan gemi varisiyle çıkmaya başladı Paris Lasis, 2004’te 38. Paris Latsis milyarder iş adamının torunu Yiannis Latsis2003 yılında vefat etti. Çift, Mayıs 2005’te Paris Latsis’in “geçici bir sarı pırlanta nişan yüzüğü” teklif etmesiyle nişanlandı. Gösteriş Fuarı. Ne yazık ki, iki Paris olması gerekmiyordu. Çift, 2005 yılında ayrıldı Modaya uygun. Başka bir Yunan varisi ile yeni bir açık-kapalı ilişki başlattı: Stavros Niarchos, ve Katrina Kasırgası kurbanlarına yardım etmek için nişan yüzüğünü açık artırmaya çıkardı.

Doug Reinhardt

Yıllar Boyunca İlişkiler - Hollywood Life
Paris ve Doug’ın 2010’da sonsuza dek sona eren bir iniş-çıkış ilişkisi vardı. (Sipa/Shutterstock)

Paris, başka bir açık-kapalı ilişki başlattı. Tepeler yıldız, Doug Reinhardt36, 2009’da. Çift, Haziran 2009’da ayrıldı, ancak kısa bir süre sonra barıştı, ancak Nisan 2010’da temelli olarak ayrıldılar. İnsanlar. Ayrılıktan kısa bir süre sonra, Paris inanılmaz derecede hızlı bir şekilde toparlanmış gibiydi. “Ben o kadar geçmişim ki – umrumda bile değil,” dedi Bize Haftalık ayrıldıktan kısa bir süre sonra. “Bitirdim çünkü çok daha iyisini hak ediyorum! O benim için doğru kişi değildi ve sonunda beni ben olduğum için seven birini bulacağım.”

Chris Zylka

Yıllar Boyunca İlişkiler - Hollywood Life
Paris ve Chris nişanlarını 2018’de sonlandırdılar. (Alberto Scarpinato/IPA/Shutterstock)

Paris, Ocak 2018’de üçüncü kez aktörle nişanlandı. Chris Zylka, 36. Çift ilk olarak 2016’da bir araya geldi, ancak ikili yaklaşık bir yıldır nişanlı olduktan sonra Kasım 2018’de ayrıldığı için ilişkileri boşa gitti. Şubat 2020’de Paris şunları söyledi: İnanılmaz örümcek adam aktör onun için “doğru hissetmedi”, Kozmopolit Birleşik Krallık. Ne yazık ki, görünüşe göre Chris ayrılıktan gerçekten incinmiş. Bir yıl sonra bile, varise yakın bir kaynak şunları söyledi: HollywoodYaşamı Chris’in Aralık 2019’daki dağılmasından bir yıl sonra “Paris’le birkaç kez iletişime geçmeye çalıştığını” söyledi.

Carter Reum

Paris ve Chris ayrıldıktan sonra, Paris girişimci ve şimdiki kocasıyla çıkmaya başladı. Carter Reum, 40, 2019’un sonunda. Çift, Ocak 2020’de halka açıldı. Paris ve Carter, birlikte birçok romantik randevu gecesinde görüldü ve Basit yaşam yıldız onun için sırılsıklam görünüyor. Carter, 13 Şubat’ta 40. doğum gününde Paris’e soruyu sordu. Podcast’inin bir bölümünde teklife tepkisi hakkında “Titremeye ve ağlamaya başladım çünkü çok heyecanlıydım, çok mutluydum” dedi.

Yıllar Boyunca İlişkiler - Hollywood Life
Paris Hilton ve Carter Reum, 11 Kasım 2021’de evlendi. (Clint Brewer Photography / BACKGRID)

Paris, Carter’la resmen yerleşti ve ikili, 11 Kasım Perşembe günü Bel-Air’de romantik bir düğün töreniyle aşklarını pekiştirdi. Nikahlara annesi de dahil olmak üzere aile üyeleri katıldı. Kathy Hilton ve teyze Kyle Richardsgibi ünlü arkadaşların yanı sıra Emma roberts, ashley Benson ve Paula Abdul. Paris, ilk gününde Instagram’da fotoğraflarını paylaştığı Oscar de la Renta elbisesiyle kesinlikle nefes kesici görünüyordu.

Sosyetik, nişanlısıyla bir aile kurmaya şimdiden başladığını söyledi. Podcast’inin bir bölümünde “Onunla bir ailem olmasını sabırsızlıkla bekliyorum… bu gerçekten dört gözle beklediğim bir şey” dedi. Çiftin evlendikten sonra çocuk sahibi olmaktan bahsettiklerini açıkladı.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/paris-hilton-romantic-history-relationships-4485477/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir