Yıllar Boyunca Dostlukları – Hollywood Life


Rob & Tom, dört Super Bowl yüzüğünü ve NFL kariyerleri kadar efsanevi bir arkadaşlığı paylaşıyor! Burada bu konuda daha fazla bilgi edinin!

Rob Gronkowski ve Tom Brady kesinlikle bir sonraki seviyeye taşınan arkadaşlık hedefleridir! İki süperstar NFL takım arkadaşı, yıllar içinde hem sahada hem de saha dışında kalıcı bir kardeşliğe dönüşen sıkı bir bağ kurdu. Rob ve Tom dinamiği o kadar zahmetsiz ki, Super Bowl kazanmanın ganimetlerinin tadını çıkarabilir veya Kentucky Derby’de kaybettikten sonra yaralarını sarabilirler. Her iki durumda da, bu ilişki kitaplar için bir ilişkidir.

Tom Brady
Rob Gronkowski ve Tom Brady’nin çağlar boyunca bir kardeşliği var! (Steve Luciano/AP/Shutterstock)

Rob, “Temelde dostlukların futbol üzerinden geliştiğini söyleyebilirim,” diye açıkladı Rob. muhabirler 2018’de. “Birlikte futbol çalışmak, sezon dışında bir araya gelmek, sezon boyunca ekstra şeyler yapmak ve aynı sayfada olmak ve olabileceğiniz en iyi kimya olmak için bunları oluşturmak istiyorsunuz.” Tom o sırada duyguya karşılık verdi, “Pekala, bence bu ilişkimize hitap ediyor ve onun hakkında benim hakkımda hissettiği kadar güçlü hissediyorum. adamı seviyorum. Kariyerim üzerinde kişisel ve profesyonel olarak büyük bir etkisi oldu.”

Tom’un yakın zamanda emekli olma kararını geri alması ve Rob’un gelecek sezon oynamak için geri dönüp dönmeyeceği konusunda hala kararsız olmasıyla birlikte, tüm kardeşliklerin kardeşliği teste tabi tutulmuştur. Rob’un miğferini tekrar takıp takmayacağını ve BFF Tom’unun yanında bir Korsan mı olacağını sabırsızlıkla beklerken, ilk etapta kardeş sevgisinin nasıl başladığına bir göz atalım. Aşağıdaki Rob & Tom ilişkisi zaman çizelgesini okumaya devam edin!

Kardeşliğin başlangıcı.

Tom oyun kurucu kariyerine 2000 yılında New England Patriots ile başladı. 2010 yılında, takım NFL Draft’ın ikinci turunda genel sıralamada Rob 42.’yi seçti ve iki güç merkezini ilk kez bir araya getirdi. Rob’un çaylak yılı boyunca, Tom ona 59 kez attı ve Rob’un on touchdown yapmasına izin verdi.

Super Bowl şovları.

2015’te Tom ve Rob, Patriots ile birlikte ilk Super Bowl’larını kazandılar. Seattle Seahawks’a karşı oynanan oyunda Tom, Rob’a 22 yarda inanılmaz bir touchdown pası attı. Galibiyet, Patriots için birlikte kazandıkları üç Super Bowl galibiyetinden ilki olacak.

Maçtan önce, Rob soyunma odasında Tom hakkında fışkırdı. muhabirler. “Onunla oynamak sadece bir onur. Herkesin Tom’a duyduğu saygıdan bahseden altıncı Super Bowl’a gidiyor, sadece sahip olduğu oyun seviyesinden bahsediyor… Tom lider, geliyor, her zaman alçakgönüllü, her zaman çok çalışıyor ve sadece başlıyor diğer oyuncular.”

Kentucky Derbisi eğlenceli.

Tom Brady
Rob ve Tom birlikte dört Super Bowl kazandı! (David J Phillip/AP/Shutterstock)

İlk Super Bowl galibiyetlerinden sonra, kardeşler Kentucky Derbisi için Louisville’e gittiler ve burada ünlü at yarışını izleyerek biraz stres attılar. Daha sonra Rob söylerdi ESPN geziyle ilgili en sevdiği anısı, atletin sağlık bilincine sahip olmasıyla bilinen Tom’un bir Ateş Topu atışını izlemekti. Rob, “Onu atış yaparken görmek,” diye hatırladı. “Sadece yüzünü gördükten sonra, iğrenmiş gibi, ‘Bu alkolü vücuduma koyuyorum’ gibi.”

Boston Red Sox şakaları.

İkinci Super Bowl galibiyetini kazanan çift, 2017’de açılan Boston Red Sox evine davet edildi. Tom ilk adımı atmak için tepeye çıktığında, Rob geldi ve Patriots formasını kaptı. Ardından arkadaşlar gülerek yere yığılana kadar iki okul çocuğu gibi tarlada birbirlerini kovaladılar.

Tampa’da birlikte gezmek.

Tom, 2020’de Tampa Bay Buccaneers’a katılmak için yirmi yıl sonra Patriots’tan ayrıldığını açıklayarak hayranlarını şok etti. Bir yıl önce NFL’den ayrılan Rob, Florida merkezli takımda Tom’a katılmak için emekliliğinden çıkacağını açıkladı. Tom haberi duyduğunda, Instagram’dan bir haykırışla kutladı ve “Gronky’yi geri alma zamanı!” dedi.

Rob, inanılmaz birleşmenin planlanmadığı konusunda kararlıydı. “Biraz önce oldu. Benim emekliliğim ve onun serbest oyuncuya geçmesiyle işler bir nevi böyle sıralandı,” diye açıkladı Rob. bu Tampa Bay Times.

Tom Buccaneers’la anlaşma imzaladığına göre, Rob’un büyük ünvanda başka bir çekim için grubu tekrar bir araya getirmeye karar verip vermediğini yalnızca zaman gösterecek!
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/07/rob-gronkowski-tom-brady-friendship-timeline/

Yorum yapın