Yıldızlarla Nasıl Dans Eden Geç Yarışmacı Anne Heche?


Yıldızlarla Dans birini onurlandırıyor.

Disney+ gerçeklik serisine oyuncu eklendi Anne Heche‘in ikonik üzerinde görünen şovun anma yıldızının adı DWTS dans pisti. 11 Ağustos’ta vefat eden aktrisin adı, ölen diğer yarışmacılarla birlikte listelendi. Floransa Henderson, Valerie Harper ve Mary WilsonSırasıyla 11, 17 ve 28. sezonlarda yarışan .

DWTS kıdemli yapımcı Adam Raia 19 Eylül’deki Instagram Hikayesi’nde, “Bazı harikalar vefat etti” yazarak övgüyü doğruladı.

bu Altı Gün Yedi Gece Yıldız, 2020’de yarışma şovunun 29. sezonunda ortaya çıktı ve eşiyle birlikte buradaydı. Keo Motsepe elenmeden önce dört hafta boyunca dans pistinde kaldı. Çift, son performanslarından birinin ardından dans etti. Katy Perry“Yükseliş”. Aktris ayrıca onunla olan ilişkisini yansıtmak için bir dakika aldı. Ellen DeGenereskız arkadaşı 1997’den 2000’e.

Dans yarışmasından çıktıktan sonra, elemenin gidişatından dolayı hayal kırıklığına uğradığını açıkladı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1346999/how-dancing-with-the-stars-honored-late-contestant-anne-heche?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir