Yıldızlarla Dans Edenle Tanışın 31. Sezon Oyuncular


Balo salonu katına dönmeye hazır olun.

31. sezonun resmi oyuncu listesi Yıldızlarla Dans19 Eylül’de Disney+’da prömiyer yapacak olan- sonunda burada ve televizyon ve film favorileriyle dolu. Spesifik olarak, 8 Eylül’de açıklanan oyuncu seçimi haberleri Günaydın Amerikamevcut Bekarlardan birini içerir, bir New Jersey’nin Gerçek Ev Kadınları dayanak noktası ve bir Zalim niyetler yıldız. Bu doğru, 31. sezon şunları içerecek bekarlığa veda‘s Gabby Windey, RHONJ Elyaf Teresa Giudice ve film yıldızı Selma Blair.

Ve bu, oyuncu kadrosu ülke yıldızıyla tamamlandığı için bu sezon ortaya çıkan yıldız gücünün sadece bir tadı. Jessie James Decker, RuPaul’un Drag Yarışı hayranların favorisi Şangela, Seks ve Şehir şap Jason Lewis, 90210 yıldız Trevor DonovanSpor modeli Joseph Baena, komedyen Wayne Brady“No Air” şarkıcısı Jordin KıvılcımlarıTikTok yıldızı Charlie D’Amelio, D’Amelio Şovu‘s Heidi D’Amelio, KODA aktör Daniel Durant, Jersey Sahili yıldız Vinny Guadagnino, Çarli’nin Melekleri şap Cheryl Ladd ve Günaydın Amerika katkıda bulunan Sam Şampiyonu.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1345272/meet-the-dancing-with-the-stars-season-31-cast?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir