Yıldızlarla Dans Eden Val Chmerkovskiy’nin Tatil Hediye Rehberi


Valentin Chmerkovskiy ile röportaj yaptık çünkü onun seçtiklerini beğeneceğinizi düşünüyoruz. Öne çıkan ürünlerden bazıları Val’in markaları Dance with Me Dance ve Dance & Co.. E! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!. Fiyatlar, yayınlanma zamanı itibarıyla doğrudur.

Bir üst öğe Valentin Chmerkovskiy’nin tatil dilek listesi bir Mirrorball Kupasıdır. ile rekabet ediyor bekarlığa veda şap Gabby Windey bu sezonda Yıldızlarla Dans. Dans provaları arasında, DWTS profesyonel tatil hediyesi rehberi seçimlerini E ile paylaştı! okuyucular.

Val, tatil alışverişi yapanlara “Kişiselleştirin ve başkalarından öneri istemekten korkmayın” dedi. Müstakbel baba, bu tatil sezonunda ailesiyle vakit geçirmeyi dört gözle bekliyor ve şöyle diyor: “Aile her şeyden önemlidir. Onlar hayattaki en önemli şeylerdir, bu yüzden benim için en önemli olan insanlarla rahatlayabilmeyi her zaman sevmişimdir. .” Bu nedenle Val’in hediye seçimlerinin aile odaklı olması şaşırtıcı değil. Seçimleri, karısından ilham alan seçimleri içerir. Jenna Johnson Çmerkovskiy ve Val’in kardeşi Val, Jenna ile bazı dans dersleri Maksim Çmerkovskiy ve baldızı Peta Murgatroyd.

bu DWTS yarı finaller 14 Kasım 2022 saat 20:00 ET’de Disney+’ta canlı yayınlanacak.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1354482/lessigreaterdancing-with-the-starslessigreater-val-chmerkovskiy-s-holiday-picks-win-the-mirrorball-for-gift-giving?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir