‘Yıldızlarla Dans Eden’ Oyuncuların Selma Blair’in Ayrılmasına Tepkisi – Hollywood Life


Selma Blair


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Disney+

Selma Blair canlı bölümü sırasında açıkladığında herkesi şaşırttı Yıldızlarla Dans 17 Ekim’de, multipl sklerozla savaşmaya devam ederken sağlık endişeleri nedeniyle gösteriden erken çıkacağını söyledi. Gösteriden sonra Selma gazetecilere şunları söyledi: HollywoodYaşamgösteriden “ayrılmak istemediğini” söyledi.

Aktris bölüm sırasında MR çektirdiğini açıkladı ve başladığından beri vücudunun “bir darbe aldığını” itiraf etti. DWTS. “Kemiklerimin güvenliği için çok fazla. Yırtıklar ve yırtıklar arasında sadece yoğun kemik travması ve iltihaplanma var, bu yüzden tabii ki istemediğim büyük hasarlar verebilirim” diye devam etti.

Selma Blair
Selma Blair ve Sasha Farber ‘DWTS’de. (Disney+)

Bölümün ardından, Derek Hough Selma’yı cesaretinden dolayı övdü ve ona “Hikaye” adını verdi. Yıldızlarla Dans sezon 31. Yani, oldukça basit bir şekilde söylemek gerekirse ve o hala öyle. Şovda elde ettiği şey bir mucizeden başka bir şey değildi ve çok sansasyoneldi.” Çıkışını “en güzel göndermelerden biri” olarak nitelendirdi. Yıldızlarla Dans Tarih.”

Wayne Brady Selma’nın ayrılmasına hazırlıksız yakalandığını itiraf etti. “Şok oldu. Saf, katkısız şok,” dedi Wayne tepkisi hakkında. “Bununla ilgili hiçbir şey duymadım ve bu rekabeti ateşledi. Daha önce bunun çok insani bir gösteri olduğunu söylediğimde… Selma gerçekten hepimizin ilgisini çeken ışık. Artık hepimiz yakınız, bu yüzden bu bir kayıp.”

Selma’ya yıllarca süren semptomların ardından 2018 yılında multipl skleroz teşhisi kondu. “Ben engelliyim. bazen düşüyorum. şeyleri düşürürüm. Hafızam sisli. Ve sol tarafım bozuk bir gps’den yol tarifi istiyor” diye yazdı aktris. Instagram teşhisini açıkladığı zaman. “Ama yapıyoruz. Ve gülüyorum ve tam olarak ne yapacağımı bilmiyorum ama elimden gelenin en iyisini yapacağım.”

Emma Slaterkiminle dans ediyor Trevor Donovan, diye fışkıran Selma, “Gerçekten herkese bir ışık. Derek çok doğru bir şey söyledi. Makyaj bölümü, gardırop bölümü, şovdaki her bölüm ondan etkileniyor. Son derece pozitif bir enerjisi var ve herkese ayıracak zamanı var. Bu yüzden yarışmanın bu kadar erken bir noktasında ayrıldığını görmek üzücü, ancak %100 doğru olan şey bu. O sadece her türlü beklentinin yerini aldı. Yargıçlardan 40 puan aldı, ayakta alkışlandı ve o tam bir tanrıça. Bence o ve Sasha birlikte mükemmel bir takım. Onunla çok iyi iş çıkardı ve hepimiz kesinlikle ömür boyu arkadaşız.”

Selma Blair
Selma Blair ve Sasha Farber ilk performanslarında. (Disney+)

Joseph Baena Selma’nın “çok sıcak bir kalbe sahip olduğunu” kaydetti. Gittiğini görmek çok üzücü ve herkes onun gidişini görmek çok duygusaldı çünkü herkes provalarda ve gösterinin her yerinde onunla takılmayı seviyor.”

Selma, bölümün sonunda son bir rutin dans edebildi. “Dünyanın Şimdi İhtiyacı Olan Şey Aşk”a dokunaklı valsi ile büyüledi. Andra Günü. Selma ve Sasha işlerini bitirdiler. DWTS sezonun ilk mükemmel skoruyla koşun.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/10/18/dancing-with-the-stars-cast-reaction-selma-blair-leaving-show/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir