Yıldızlarla Dans Eden Joseph Baena’nın Rol Modeli Şaşırtıcı


Joseph Baena yarışırken ilham almak için beklenmedik bir Hollywood yıldızı arıyor. Yıldızlarla Dans.

Babası oyuncu olan yıldız Arnold Schwarzenegger19 Eylül’de yayınlanan realite şovunun 31. sezonunda ilk çıkışını yaptıktan sonra gazetecilere konuştu. Konuşma sırasında Joseph, yarışma serisinde ilerlemekten heyecan duyduğunu çünkü gelecek hafta, onların müziğiyle dans edeceklerini paylaştı. Elvis Presley.

Joseph gazetecilere verdiği demeçte, “Elvis yaptığı işte çok devrimciydi” dedi. “Nasıl tasvir ettiler [Baz Luhrmann‘s Elvis] film, harika bir iş çıkardılar. Menajeri ve etrafındaki herkes onun konuşmasını ve bu sınırları aşmasını istemese de, sınırların dışına nasıl çıktığını ve yapmak istediğini nasıl yaptığını takdir ediyorum.”

Joseph, “O büyük bir rol model, huzur içinde yatsın” diye devam etti.

Profesyonel dansçı Daniella Karaağaç partnerinin dans edecekleri şarkıyı açıklamasını engelledi. Ancak, dansın “zarif” olacağını söyledi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1347103/dancing-with-the-stars-joseph-baena-s-hollywood-role-model-isn-t-who-you-d-expect?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir