Yıldızlar PDA Fotoğraflarıyla Onaylıyor – Hollywood Life


Kaley Cuoco Tom Pelphrey


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Kathy Hutchins/Stephen Lovekin/Shutterstock

Kasabada yeni bir Hollywood çifti var! Kaley Cuoco36 ve Tom Pelphrey, 39, şimdi çıkıyorlar. Yeni çift, Instagram’da bir dizi fotoğrafla ilişkilerini doğruladı.

Kaley, son zamanlarda neler yaptığını ve yeni aşkını ortaya çıkaran bir dizi fotoğraf yayınladı. Serinin bir kısmı, çiftin birlikte çektiği Polaroidlerin bir fotoğrafıydı. Ayrıca gülümserken Tom’un yanağını tatlı bir şekilde öptüğü bir fotoğrafını paylaştı. “Son zamanlarda hayat… ‘güneş bulutların arasından sızıyor, gözlerime ve kalbime giren altın ışınları, griyi kırmak için sarı ışınlar’” diye yazdı fotoğraflara.

Tom ayrıca Polaroidlerin aynı fotoğrafını Instagram sayfasında yayınladı. “‘Ama hiçbir şey seni kurtaramaz. Arkadaşların değil, gördüğün en iyi Fred Astaire müzikali değil – ne zarafeti, ne annenin güzelliği, ne çekmecenin dibinde bulduğun bir mektuptan bir satır, ne bir dergi ne de ertesi gün. Hiçbir şey seni kurtaramaz. Ay ışığında duruyorsunuz ve ağaçların tepesinden bir tatlılık yükseliyor ve avlunun etrafındaki çit sizi karanlıktan koruyor ve nefes alamıyorsunuz. Hepsi çok tanıdık ve mümkün. Dünyada bu kadar çok iyilik olması ve buna nasıl sahip olacağınızı bilmemeniz çok basit. Ve yerini ne zaman kaybettiğini merak ediyorsun. Sonra bir esinti yakalarsın, o kadar sıcak ve olgun ki, seni kurtaramayacak ama senin kurtarılmaya değer olduğunu düşünecek birinin geleceğini umarsın.’ – Nuh’un duvarından- 31/01/04,” yazısı okundu.

Big bang teorisi alum kısa süre önce gelecekteki romantizm umutlarını açtı ve şaşırtıcı bir açıklama yaptı. “Uzun süreli bir ilişkiye veya ortaklığa sahip olmayı çok isterim. Ama bir daha asla evlenmeyeceğim. Kesinlikle hayır. Bunu kelimenin tam anlamıyla kapağa koyabilirsiniz” dedi. çekicilik.

Kaley daha önce evliydi. ryan tatlı 2013’ten 2016’ya. Evlendi karl aşçı Eylül 2021’de Kaley ve Karl ayrıldıklarını açıkladılar.

Tom en çok Netflix dizisinde Ben’i oynamasıyla tanınır. Ozark. Oyuncu şu anda yeni Prime Video dizisinde rol alıyor Dış Aralık ile Josh Brolin.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/04/kaley-cuoco-tom-pelphrey-dating-pda-photos/

Yorum yapın