Yıldızın Genç Kızı Valentina ile Tanışın – Hollywood Life


Salma Hayek'in kızı


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Jim Ruymen/UPI/Shutterstock

  • Salma Hayek 1988 yılından beri televizyon ve sinema ekranlarında yer alan ödüllü oyuncudur.
  • Valentina adında bir kızı var.
  • Salma, Valentina’nın babası François-Henri Pinault ile evlenmeden kısa bir süre önce Valentina’yı doğurdu.

salma hayek56 yaşındaki güzel kızıyla bir kez daha kırmızı halıda boy gösterdi. Valentina Paloma Pinault. Emmy Ödüllü aktris ve 15 yaşındaki kızı, 12 Mart 2023’te 2023 Oscar’ları kırmızı halısında yürürken muhteşem Gucci elbiseleriyle eşleşti. Aşağıda görüldüğü gibi, Salma, kıvrımlarına uyan, tamamen payetli, boyundan bağlamalı bir elbiseyi salladı. bir eldiven. Kızı tatlı ve straplez bir kesim ve bol elbise giydi. Salma daha önce kızını da getirmişti. Ebediler Ekim 2021’de. O zamanlar 14 yaşında olan çocuk, fotoğraflar için poz verirken tıpkı annesinin daha genç bir versiyonu gibi görünüyordu.

Salma Hayek'in kızı
Salma Hayek ve kızı Valentina, 12 Mart 2023’te düzenlenen 95. Akademi Ödülleri töreninde poz veriyor (Fotoğraf: Jim Ruymen/UPI/Shutterstock)

Marvel Sinematik Evrenine katılmadan önce Salma, filmlerde ve TV’de inanılmaz derecede başarılı bir kariyere sahipti. Salma gibi komedilerde rol aldı 30 Kaya Ve Yetişkinlerama aynı zamanda pek çok ciddi dizide rol aldı, örneğin ünlü bir sanatçıyı canlandırdığı zamanlar gibi. frida kahlo 2002 filminde Frida, bu ona Akademi Ödülü adaylığı kazandırdı. Salma, Valentina’yı 2007’de şimdiki kocasıyla nişanlıyken doğurmuştu. François-Henri Pinault60. Güzel kızları hakkında bilinmesi gereken her şeyi aşağıda öğrenin.

Yıldızın Genç Kızı Valentina ile Tanışın – Hollywood Life
Valentina, Marvel’ın ‘Eternals’ filminin kırmızı halısında tıpkı annesine benziyordu. (Jordan Strauss/Invision/AP/Shutterstock)

Valentina Paradan Geliyor

Valentina’nın annesi ilgi odağı olmaya alışkın olsa da, babası da bir Fransız iş adamı olarak inanılmaz derecede dikkate değer. François-Henri ve Salma 2009’dan beri evliler, ancak 2007’de Valentina ile birlikte oldular. François-Henri çok başarılı bir aileden geliyor. Babası milyarder François Pinaultve Gucci ve Yves Saint Laurent gibi büyük markaların sahibi olan lüks eşya şirketi Kering’i kurdu. François-Henri, 2005 yılında şirketi CEO olarak devraldı. Kendisi aynı zamanda bir holding şirketi olan Groupe Artémis’in de başkanı.

Valentina’nın Üç Yarım Kardeşi Var

François-Henri, Salma ile birlikte olmadan önce adında bir kadınla evliydi. Dorothée Lepère 1996’dan 2004’e kadar. adında bir oğulları paylaştılar. françois 1998 doğumlu ve bir kızı olan, Mathilde2001’de kucaklarına aldılar. Bir oğlu daha var, Augustin James2006 doğumlu, Kanadalı modelle olan ilişkisinden Linda Evangelista.

Salma Çoğunlukla Valentina’nın Hayatını Özel Tutar

Salma, kızını çoğunlukla ilgi odağı dışında tuttu. Dan başka Ebediler kırmızı halı, Salma ara sıra kızın fotoğraflarını ona gönderirdi. instagram. Örneğin, umutsuz aktris Eylül 2021’de 14. doğum gününü kutlamak için Valentina’ya dokunaklı bir saygı duruşunda bulundu. “Parlak ışığını parlatmak için hayatıma girdiğin gün kutsansın” diye yazdı. “Kendin olduğun için teşekkürler!”

Yıldızın Genç Kızı Valentina ile Tanışın – Hollywood Life
Salma, 2019’da Valentina ile bir defileden çıkarken görüntülendi. (MCvitanovic / SplashNews)

Valentina Her Zaman Annesinin Filmlerini İzlemez

Valentina, annesinin performansını görmek için heyecanlı görünürken, Ebedileroyuncu kızının filmlerini genellikle bir ortamda izlemediğini itiraf etti. Haziran 2021 röportajı ile Seth Meyers onun rolünü tartışmak için Hitman’ın Korumasının Karısı, hangi Valentina yaptı arkadaşlarıyla gör. “Bu konuda ısrar etti. Asla benim eşyalarımı görmek istemiyor ama bunu izlemek ve arkadaşlarıyla gitmek için ısrar etti. Gerçekten gergindim ve utanmıştım. ‘Arkadaşlarını getirme’ dedim. Seni gerçekten utandıracağım.’ O, ‘Beni her gün, her zaman utandırıyorsun. Ne farklı olacak?’” diye hatırladı Selma. Film, Valentina ve arkadaşları arasında bir hit gibi göründüğü için aktrisin korkuları boşa çıktı. “Beğendiler, ‘Anne anladım sen değilsin’ diyor. Bu karakter. Bundan oldukça etkilendim” dedi.

Salma’nın Valentina ile Pek Çok Ortak Yönü Var

Salma ara sıra kızına ebeveynlik yapma konusunda da açıldı. 2019’da yaptığı bir röportajda Valentina’nın biraz daha büyük yaşta olmasının iyi bir karar olduğunu açıkladı. Şehir ve ülke. Dergiye “Onu daha sonra doğurduğum için daha iyi bir anne olduğumu düşünüyorum” dedi. “Ama yoruluyorum. Yalan söylemeyeceğim. Aynı röportajda kızını da “çok yaratıcı, çok zeki, çok komik ve çok inatçı” olarak tanımlamıştı.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/salma-hayek-daughter-4563188/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir