Yıldızın Aşkı, Matthew Johnston ile Tanışın – Hollywood Life


Patti Lupone


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Alan Davidson/Shutterstock

  • Patti LuPone, rolleriyle tanınan bir Broadway oyuncusudur. Evita, Şirket, ve her şey yolunda. Ayrıca yıllar boyunca çeşitli TV şovlarında yer aldı. Hayat Devam Ediyor ile frasier.
  • Kocası Mathew Johnston ile evlidir.
  • En son Patti, 17 Ekim 2022’de Actors’ Equity kartından resmen vazgeçtiğini duyurmak için Twitter’a gitti.

Grammy ödüllü ve Şirket aktris Patti LuPone73, on yıllardır tiyatro meraklıları için bir ev ismi olmuştur. New York’ta Julliard’daki eğitiminin ardından Broadway efsanesi ilk rolünü Lincoln Center’ın sahnesine çıkardı ve kocasıyla evlendikten kısa bir süre sonra. patti ve Mathew Johnston otuz yılı aşkın bir süredir evliler ve eğlence endüstrisindeki en uzun evliliklerden birine sahipler. Onun hakkında her şeyi, ilişkileri ve daha fazlasını öğrenmek için okumaya devam edin!

patti lupone
Patti LuPone ve kocası Matthew Johnston, 1988’den beri evliler. (Alan Davidson/Shutterstock)

Mathew Johnston ile tanışın

Patti’nin eski kocası Mathew de eğlence işinde. Hakkında kamuoyunda fazla bir şey bilinmemekle birlikte bazı çalışmaları resmi gazetesinde listelenmiştir. IMDb sayfası. Mathew, filmler ve TV şovları için kamera operatörü olarak çalışıyor gibi görünüyor, hatta 1992’nin hit filminde bile çalıştı. Wayne’in Dünyası başrol Mike Myers. Çalıştığı diğer önemli projeler arasında titreme, Şehir sınırlarıve Kötü adamlar.

Aktris, ilişkisinin çoğunu gündemden uzak tutsa da, şunları söyledi: New Yorklu Nisan 2020’de karantina, Mathew’in saçını kesmesine neden olmuştu. “Kocamın saçını kestim. Cletus’a benzediğini düşündü çünkü onu kestim ve sonra ‘Oh, başka bir şey yapmak istiyorum’ dedim. Yani küçük patlamaları var. Aslında şehre gittim ve saçımı yaptırdım. Patti, ‘Depresyona girmeyeceğim ve sonra aynaya bakmayacağım’ dedim” dedi.

Evlilikleri ve Çocukları

patti lupone
Patti LuPone ve Mathew Johnston 2016’da fotoğraflandı. (Dave Allocca/Starpix/Shutterstock)

Mathew ve Patti, 1988’de başroldeyken resmen düğümü bağladılar. her şey yolunda Reno Sweeney olarak. Bir bölüm sırasında on üç yıldız, aslında Vivian Beaumont Tiyatrosu sahnesinde evlendiğini paylaştı. “Bir izin gününde her şey yolunda Patti, “Vivian Beaumont sahnesinde evlendim” dedi. Düğünlerini “aile tarihimde değerli bir hatıra” olarak nitelendirdi.

Çift, “Yaparım” dedikten iki yıl sonra, birlikte ilk ve tek çocukları olan bir oğullarını memnuniyetle karşıladılar. Joshua Luke Johnston31 yaşında, 21 Kasım 1990’da Mathew ve Patti’nin çocukları olarak dünyaya geldi. Oğlu da bir tiyatro oyuncusu ve hatta annesine 2014’te bir gecelik bir konser için sahnede katıldı. Beşik Sallanacak, göre PlayBill.

Patti, oğlunun oyunculuk kariyerine devam etmek için “disipline” sahip olduğunu bildiğini söyledi. “Tek bildiğim, bir tür disipline sahip olduğuydu. Bilirsin, ya ısırılırsın ya da ısırılmazsın. Sanırım tarif etmesi ya da anlaması zor bir şey,” diye paylaştı o sırada. “Gerçekten oldukça kişisel. Josh’un bu konuda deneyiminin ne olduğunu gerçekten bilmiyorum, benimkinin ne olduğunu biliyorum ve ille de giymek zorunda değilsiniz. Bu içsel bir şeydir. Yani bunun Josh’un yapmak istediği bir şey olup olmadığını gerçekten bilmiyordum ama onun Ravinia’da eğlendiğini biliyordum. [a theater festival]”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/patti-lupone-husband-4873094/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir