Yıldız Elliott Ross’tan Dizi Hakkında Her Şey – Hollywood Life


Fantezi ve rekabeti birleştiren bir gösteri arıyorsanız, başka yere bakmayın. Görev. Aynı adlı ABC dizisinden uyarlanan yeni dizi, 11 Mayıs’ta Disney+’ta başlıyor. Görev 8 gerçek hayattaki genci, büyüleyici karakterler ve destansı zorluklarla dolu, Everrealm’in kurgusal dünyasına getiren sürükleyici, melez bir yarışma dizisidir.

Elliot Ross
Elliott Ross ‘The Quest’te rol alıyor. (Fotoğrafçı: Helen Murray)

Elliot RossEverrealm dünyasında Prince Cedric’i oynayan , HollywoodYaşam hem yazılı hem de yazılı olmayan öğeleri tek bir dizide birleştirme hakkında. “Oldukça benzersiz bir konsept ama gerçekten çok ama çok heyecanlandım çünkü doğaçlama unsurların karakteri oldukça yoğun bir şekilde tanımama gerçekten yardımcı olduğunu düşünüyorum” dedi. “Hikayeye yardımcı olacak şekilde her zaman nasıl tepki vereceğimi bilmek zorundaydım. Gösterinin doğaçlama unsurlarının, aslında dünyada yaşadığımız için senaryolu temaların performansını bilgilendirmeye gerçekten yardımcı olduğunu söyleyebilirim. Gerçekten harika bir deneyimdi.”

Yarışmacılar gerçek zamanlı olarak tepki verirken, Everealm’deki karakterler de kendi yolculuklarına çıkacak. Elliott, Prens Cedric’in “oldukça büyük bir dönüşüm geçirdiğini söyleyebilirim. Başlangıç ​​noktası, olgunlaşmamış ve saldırgan bir yerden geliyor ve çok mücadeleci. Başkalarını eşit olarak görmez. Aynı zamanda babasını kaybetmenin ve bunun onun için ne anlama geldiğinin yasını tutuyor. Temel olarak, dizi boyunca bir dizi alçakgönüllü başarısızlıkla nasıl işbirliği yapılacağını öğrenir ve işte bu harika an. Bence dizide bu şeyler olduğunda da açık. Eski görüşlerinden sıyrıldığını ve diğer insanları kucaklamayı öğrendiğini ve nihayetinde, nasıl işbirliği yapılacağını öğrenerek, bir erkek haline geldiğini gördüğünüz harika anlar var.”

Elliott, “her zaman bir fantezi şovunda olmayı gerçekten istemiştir” ve bu dileğini Görev. “Bence bir oyuncu olarak gerçekten istediğim şey, insanları konuşturan, kuralları çiğneyen ve statükoya meydan okuyan yeni ve heyecan verici şeyler yapmak. Bu gösterinin kesinlikle formata meydan okuduğunu düşünüyorum. Bu, parçası olmaktan gerçekten heyecan duyduğum yeni bir televizyon tarzı,” diye devam etti.

Elliot Ross
Elliott Ross, ‘The Quest’ filmindeki rol arkadaşlarıyla birlikte. (Disney+)

Ancak oyuncu, gerçek yarışmacıların tepkilerinin “hepsi gerçek” olduğunu vurguladı. Onlar gerçek. Bunda çok çekici bir şey var ve bazen gerçekten ilgi çekici ve aynı zamanda komik, yürek ısıtan ve duygusal bir şey var. İzlemek gerçekten harikaydı.”

Ek olarak GörevElliott da önümüzdeki dönemde rol alacak Steven Spielberg– üretilen diziler, Hava Ustaları. Elliott’ın çekimler arasında sadece iki haftası vardı Görev ve Hava Ustaları. “Daha farklı olamazdı. Tamamen farklı bir gösteriydi” dedi. HollywoodYaşam. “Daha önce hiç yaşamadığım bir ölçekte inanılmaz bir gösteriydi ve bir Spielberg şovunda olmak çok heyecan vericiydi.”

Oyunculuk yapmadığı zamanlarda Elliott, kişisel antrenör olarak da çalışıyor. İngiliz aktör, “fiziksel olarak iyi durumda olduğunu ve her şeyin hayatınızın her alanına yansıdığını hissettiğini” kaydetti. Fiziksel bir bakış açısından, fiziksel görevleri yapma konusunda kendimi çok yetenekli hissediyorum. Ama bence zihinsel açıdan oldukça enerjik hissediyorum. Bence böyle bir çekimde bu adamların neler yaşadığını anlamaya çalışıyorsun. Bence mümkün olduğu kadar kendi hayatınızdaki sınırları zorlayabilir ve kendi sınırlarınızı test edebilirseniz, bu alabileceğimiz en yakın şey gibi. Yaşayacakları şeyin yakınından bile geçmiyor. Ben fitness için büyük bir savunucuyum. Sadece herkesin bunu yapması gerektiğini düşünüyorum ve sonuçları hayatınızın her alanında görüyorsunuz.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/11/the-quest-revival-prince-cedric-elliott-ross/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir