Yılbaşı Alışverişi 2022: Kız Kardeşler İçin 11 Tatlı Çorap Doldurma


Bu makalede yer alan markalar, NBCUniversal Checkout’un ortaklarıdır. E! satın alma işleminizden komisyon alır. Fiyatlar, yayınlanma tarihi itibarıyla doğrudur. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!.

Ablanızla aranızdaki gibi bir ilişki yok. Kavga ediyor, birbirinize şaka yapıyor veya size özellikle yapmamanızı söylediği kıyafetleri giyiyor olsanız bile, (muhtemelen) hala en iyi arkadaşsınız ve birbirinizin 1 numaralı hayranısınız.

Yani kardeşleriniz ister büyük ister küçük, yaramaz veya kibar, ülkenin öbür ucunda veya koridorun karşısında olsun, onlar kadar tatlı ve benzersiz bir şeyi hak ediyorlar.

Oh, ve ışıltılı. Herkes ışıltılı bir şeyi hak eder.

Aptalca komik hediyeler ya da sadece şeker dökmek ve açık ateşte erimemesini ummak yerine, kız kardeşinize bu yıl gerçekten bir anlam ifade eden çoraplar alın. Göz kamaştırmasına, sakinleşmesine ve hatta belki biraz şakalaşmasına yardımcı olabilecek öğeler. Çünkü, evet: Hala alışveriş yapmak için zamanın var, bu da demek oluyor ki hala gerçek çorap doldurucular.

Bu tatil sezonunda kız kardeşler için en iyi mini hediyelerle ilgili fikir listemiz için kaydırın!


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1358075/11-holiday-stocking-stuffers-for-sisters-that-they-won-t-want-to-share?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir