Yılbaşı Alışverişi 2022: Anneler İçin 10 Temel Çorap Doldurucu


Bu makalede yer alan markalar, NBCUniversal Checkout’un ortaklarıdır. E! satın alma işleminizden komisyon alır. Fiyatlar, yayınlanma tarihi itibarıyla doğrudur. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!.

Evet, imkansız görüneni yaptık: Anneler için sadece fotoğraf ya da şekerden ibaret olmayan pratik, düşünceli ve şirin çorapların bir listesini bir araya getirdik.

Ne de olsa tanıdığımız çoğu anne sevgi dolu, inanılmaz, yardımsever ve özverili. Çoğu zaman, tatillerde hiçbir şey istemediklerine yemin ederler. “Paranı sakla!” “Bana küçük, güzel bir not yaz yeter!” derler.

Elbette paranın satın alamayacağı şeyler vardır. Mesela istediği not. Ancak, kendisi için almayı düşünmemiş olabileceği pek çok uygun fiyatlı, kullanışlı ve tatlı şey var. Ve bunlar? Bunlar mükemmel çorap doldurucuları.

Yani bu yıl annelerimize sadece “malzeme” olarak görmeyecekleri şeyler alıyoruz. Artık komik küçük sözler içeren kokteyl peçeteleri yok. Üzerinde köpek olan mıknatıslar yok. Göz bantlarından, banyo tuzlarından ve kesinlikle takdir edecekleri diğer küçük lükslerden bahsediyoruz.

Hayır. Artık değil. Bu yıl annelere hak ettikleri hediyeleri alıyoruz: Olduğu kadar anlamlı, harika ve etkili hediyeler. Onlara “Paranı biriktirmeliydin!” dedirtmeyecek hediyeler. kesinlikle kastettiklerini bildiğimiz bir şekilde.

Anneler için anlamlı, harika ve etkili çorap doldurucular için en iyi seçeneklerimiz için ilerleyin. Çok geç değil!


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1358073/10-stocking-stuffers-for-mom-that-will-make-her-ho-ho-holiday-merry-and-bright?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir