Yıl Boyunca LGBTQIA+ Çabalarını Destekleyen 13 Moda ve Güzellik Markası


Bu ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve umarız siz de bu fiyatlarla beğenirsiniz. E ile alışveriş yapın! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil.

Büyük ihtimalle gelen kutunuz, Pride onuruna yeni rengarenk gökkuşağı koleksiyonlarından bahseden markaların tanıtım e-postalarıyla dolu. Bu ay LGBTQIA+ hayır kurumları ve kuruluşlarıyla iş ortaklığı yapan markalardan yana olsak da, LGBTQIA+ topluluğunu kutlamak ve eşitlik çabalarını desteklemek sadece Haziran ayına mahsus değil. Tüm yıl boyunca topluluğu gerçekten destekleyen birçok marka var.

Örneğin? Tam kapsamlı, cinsiyetten bağımsız giyim markası TomboyX. ayrıca var Süt Makyajıuzun zamandır ortağı olan MerkezLGBTQIA+ topluluğuna hayati programlama ve kaynaklar sağlayan, şehir merkezinde NYC tabanlı bir güvenli alan olan .

rihanna‘s Vahşi X Fenty herkes tarafından giyilebilecek iç çamaşırları ve diğer cesur parçalar yaratır. Savage X Fenty ve Rihanna’nın Clara Lionel Vakfıgibi yıl boyunca sayısız organizasyona da geri vermek GLAAD ve kızlar içinSiyah trans bireylerin kiralarını, cinsiyetlerini doğrulayan ameliyatları, doktor ziyaretlerini ve daha fazlasını ödemelerine yardımcı olmak için para toplayan .

Yalnızca Haziran ayı boyunca değil, yıl boyunca LGBTQIA+ çabalarını destekleyen bazı markaları bir araya getirdik. Aşağıdakileri kontrol edin.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1157825/these-brands-support-lgbtq-efforts-all-year?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel