Yıl Boyunca LGBTQIA+ Çabalarını Destekleyen 10 Moda ve Güzellik Markası


Bu fırsatları ve ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla sizin de beğenebileceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!. Fiyatlar, yayınlanma tarihi itibarıyla doğrudur.

Onur Ayı geldi! Şu anda, Pride onuruna renkli gökkuşağı koleksiyonlarını piyasaya süren bir ton marka var. Hepimiz Haziran ayı boyunca LGBTQIA+ hayır kurumları ve kuruluşlarıyla ortaklık yapan markalardan yana olsak da, LGBTQIA+ topluluğunu kutlamak sadece bu aya mahsus değil. Neyse ki, tüm yıl boyunca topluluğu gerçekten destekleyen birçok marka var.

Örneğin? USWNT şampiyonları Megan Rapinoe, Tobin Heath, Meghan Klingenberg ve Christen Press kuruldu re-inc çevre dostu giysiler ve daha fazlasını yaratmak için. Şimdi, gelirlerini LGBTQIA+ topluluğunun genç üyelerini evsizliğin tehlikelerinden koruyan Ali Forney Center’a bağışlıyorlar.

Ayrıca cinsiyet ayrımı gözetmeyen giyim markası TomboyX çeşitli LGBTQIA+ amaçlarına ve kuruluşlarına 100.000 dolardan fazla bağışta bulunmanın yanı sıra, genellikle aşırı cinselleştirilmiş ve yetersiz temsil edilen LGBTQIA+ topluluğu için sorunları çözen ürünler yaratmayı şirket misyonu haline getirdi.

Sadece Haziran ayı boyunca değil, yıl boyunca LGBTQIA+ çabalarını destekleyen birkaç marka daha satın almak için okumaya devam edin.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1157825/10-brands-that-support-lgbtqia+-efforts-now-and-always:-savage-x-fenty-abercrombie-tomboyx-and-more?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir