Yetkililer Kiely Rodni’yi Ararken Bulunan Cesedin Kimliğini Belirlemeye Çalışıyor


Nevada polisi kimliğini tespit etmeye çalışıyor eğer vücut o Amaçlı Maceralarkayıp sevdiklerinin ailelerine yardım etmeye adanmış bir Arama ve Kurtarma Dalış Ekibi, buldukları iddialara göre Kiely Rodniiki haftadan uzun süredir kayıp olan bir genç.

Nevada İlçesi Şerif Ofisi, Rodni’nin en son görüldüğü kamp alanı yakınlarındaki Truckee, Kaliforniya’daki Prosser Rezervuarı’nda su altında bir araç ve cesedin bulunduğunu doğruladı.

“Bu öğleden sonra, gönüllü arama grubu Adventures with Purpose tarafından Prosser Rezervuarı’nda bir araba ve bir ceset buldukları konusunda bilgilendirildik.” Müttefik teşkilatlar bulguları araştırmak için olay yerinde.”

Ancak polis, kurbanın kimliğinin teyit edilmediğini ve herkesi daha fazla bilgi ile güncellemek için 22 Ağustos’ta bir basın toplantısı düzenleyeceklerini söyledi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1342906/authorities-working-to-identify-body-found-by-youtubers-searching-for-missing-teen-kiely-rodni?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir