Yetişkin Yıldız Yara Shahidi Harvard’dan Mezuniyetini Kutluyor


Dünyaya dikkat et, o artık mezun.

26 Mayıs’ta, olgun yıldız Yara Shahidi Harvard’dan mezuniyetini, Instagram’da şapkası ve cübbesi içinde bir fotoğrafını paylaşarak ve “Yara (isim): Harvard mezunu. #ITSOFFICIAL #CLASSOF2022.” yazarak kutladı.

Birkaç yıldız, gönderisinin yorum bölümünde Yara’nın devasa dönüm noktasını kabul etti. olgun kostar Diggy Simmonskim yazdı, “Hadi gooooo !!!”

La La Anthony ayrıca “Harika!! Tebrikler!!! Seninle gurur duyuyorum” yorumunu yaparken Atlanta’nın Gerçek Ev Kadınları‘s Eva Marcille “Tebrikler Kraliçe!!!! Akrabalarmışız gibi gurur duyuyorum. Hepimizi çok gururlandırıyorsun.”

22 yaşındaki Yara, 2017’de Harvard’a kabul edildi, ancak okulun Sosyal Bilimler ve Afro-Amerikan bölümlerindeki çalışmalarına başlamadan önce “neokolonyal bir manzara altında siyah siyasi düşünce” üzerine yoğunlaşarak bir yıl ara verdi. moda. Ve mezuniyet şartlarını yerine getirmek için aktris, “Ben Bir Adamım: Sylvia Wynter’ın Objektifiyle Batı Hegemonyasından İnsanlığın Kurtuluşu” başlıklı 136 sayfalık bir tez makalesi yazdı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1332579/grown-ish-star-yara-shahidi-celebrates-graduating-from-harvard?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel