Yetişkin 2 Çocuğuyla Tanışın – Hollywood Life


gayle kral çocuklar


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Gregory Pace/Shutterstock

  • Gayle King, Amerikalı bir gazeteci ve en çok televizyonda olduğu bilinen bir TV kişiliğidir. CBS Sabahları.
  • İki yetişkin çocuğu olan gururlu bir annedir.
  • Yıldız adayı daha önce çocuklarının babası William Bumpus ile evliydi.
  • Gayle, Kasım 2021’de kızı Kirby’nin oğlunu doğurmasıyla büyükanne oldu.

CBS Sabahları yardımcı sunucu Gayle Kral, 68, yıllardır bilinen bir isim. Esmer güzel sadece bir gazeteci ve TV sunucusu değil, aynı zamanda kitabın da yazarı. Kendime notile 2018’de yayınlandı. Kariyeri boyunca Gayle, başına üç galibiyet dahil olmak üzere birçok Emmy Ödülü adaylığı kazandı. resmi CBS biyografisi. Ayrıca ikonik TV kişiliğinin yakın bir arkadaşı olduğu biliniyor. Oprah Winfrey. Gayle son derece başarılı bir gazeteci olmasına rağmen, eski eşiyle birlikte karşıladığı iki yetişkin çocuğuyla da gururlu bir annedir. William Bumpus. Aşağıda Gayle’nin ailesi hakkında her şeyi öğrenin!

Kirby Bumpus

Gayle’nin kızı, Kirby BumpusMayıs 1986’da doğdu, başına Haftalık Daha Yakın, ve onun en büyük çocuğu. Anne-kız ikilisinin yakın bir ilişkisi var gibi görünüyor, çünkü Kirby sık sık annesini Instagram’da öne çıkarıyor. İlginç bir şekilde, Oprah aynı zamanda Gayle’nin kızının vaftiz annesidir ve üçlü sık sık birlikte vakit geçirir. üçü resimlendi Kirby’nin oğluyla bahçede bir gün geçirmek, Luca36 yaşındaki eşiyle birlikte ağırladığı 1, Virgil MillerEylül 2021’de.

Virgil aslında uzun zamandır arkadaşı Süper Ruh Pazarı ev sahipliği yaptı ve onları Aralık 2020 evliliklerinden önce tanıttı. Gayle o an coştu Instagram aracılığıyla ve Oprah’ın evinde sadece altı kişinin olduğu “süper küçük bir hizmet” olduğunu ortaya çıkardı. En son, Kirby ve annesi bir çocukluk fotoğrafı Kasım 2021’de yeni doğan oğluyla. “1986’dan 2021’e. Luca, annem ve ben, 1986’da hastaneden eve geldikten kısa bir süre sonra Grammy, annem ve benim bu fotoğrafımızı yeniden yaratmak zorunda kaldık,” diye başlıyordu yazısı. “Son haftalarda annemle yaşadığım bu paha biçilmez anlar için çok minnettarım ve Luca’nın büyürken Gaia’sıyla büyüyen sevgisi ve ilişkisi ile birlikte yeni dinamiğimizi düşündüğümde tüm hisleri hissediyorum! ”

William Bumpus Jr.

Gayle, Kirby’yi doğurduktan neredeyse bir yıl sonra oğlunu kucağına aldı. William Bumpus Jr., Nisan 1987’de. Gayle ve oğlu benzer şekilde yakın bir ilişkiye sahipler ve sık sık annesinin sosyal medyasında da yer alıyorlar. En son, Gayle ve Bill, Ağustos 2022’de New York City’deki Central Park’tan Harlem mahallesine uzun bir yürüyüşe çıktılar. “BU ÇOCUĞU SEVİYORUM! Favori oğlu @willgb3 ile Central Park’tan Harlem’e hafta sonu yürüyüşü 4 ve yarım saatlik gidiş-dönüş yolculuğumuzu aldı – @blvdbistro’da harika yemekler (KARAMELİZE muzlu börek Fransız tostu [sic] şurup EVET) California’da eve döndü ve ben TATİLDEYİM!” fotoğraf döngüsü.

Gayle Annelik Hakkında Ne Dedi?

En son, Gayle eski First Lady ile oturdu Michelle obama konulu bir röportaj için CBS Sabahları 20 Nisan 2023’te ve ebeveynliği konusunda Michelle’den övgü aldı. 59 yaşındaki Gayle, “Kendine çok güvenen, kibirli olmayan iki kız yetiştirdin,” diye alay etti, ardından 59 yaşındaki, “Sen de öyle!”

Ödüllü haber kişiliği, büyükanne olmaktan heyecan duymak için Ağustos 2022’de Instagram’a da gitti. “Bütün büyükanne ve büyükbabalar torunlarıyla eşleşmeye çalışmaz mı yoksa oyun parkına girmez mi? Canlı la vida LUCA @ranchovalencia görünüşe göre burayı seviyor .. son dakika haberleri için sola kaydırın para vurdu Luca şimdi alkışlıyor! Etkilendim…” notunu düştü. fotoğraf döngüsü Ailesiyle beraber.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/gayle-king-kids-5083367/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir