Yeni Yıl, Woo Woo: Daha Dikkatli Bir 2023 İçin 11 Zorunluluk


Bu makalede yer alan markalar, NBCUniversal Checkout’un ortaklarıdır. E! satın alma işleminizden komisyon alır. Fiyatlar, yayınlanma tarihi itibarıyla doğrudur. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!.

Yeni Yıl geleneksel olarak duraklama, yansıtma ve sonraki aylarda nasıl yaşayacağımıza dair niyetler belirleme zamanıdır. Kararlarınız arasında yavaşlamak, sağlığınızı değerlendirmek için biraz zaman ayırmak ve etrafınızdaki dünyayla bağlantı kurmak olabilir.

Belki birisinin size birkaç yıl önce aldığı o tarot destesindeki Major ve Minor Arcana’daki her kartın anlamını öğrenmek istiyorsunuz. Belki de ayın hangi evresinde olduğumuzu her zaman bilen türden biri olmak istiyorsunuz. Veya belki de WitchTok’ta havalı birinin yaptığını gördüğünüz gibi evrensel uyuma bir sunak yaratmak istiyorsunuz.

Manevi yönünüzle bağlantı kurmak sizin için ne ifade ediyorsa, bunu yapmanın sonsuz yolu vardır. Ay ışığında şarj etmek için bırakabileceğiniz kristallerden, yardımcı olmak için tasarlanmış kristallere kadar sen şarj edin, her zaman keşfedilecek yeni bir şeyler vardır.

2023’te ~daha iyi hislerle~ temasa geçmenizi sağlamak için en eğlenceli, pratik ve zahmetsizce ilgi çekici öğelerin bir listesini burada bir araya getirdik.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1360345/new-year-woo-woo:-11-crystals-candles-and-intention-setting-accessories-for-a-more-mindful-2023?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir