Yeni Şovda Emilia Clarke’a İlk Bakış – Hollywood Life


Gizli İstila2023’te Disney+’da prömiyer yapacak olan yeni Marvel serisi, destansı bir savaşa hazırlanıyor. Altı bölümlük dizinin fragmanı 10 Eylül’de D23 Expo sırasında yayınlandı ve özellikleri Samuel L.JacksonNick Fury, şekil değiştiren uzaylı Skrull’ların bir mezhebinin Dünya’ya sızdığını öğreniyor.

Emilia Clarke
Emilia Clarke ‘Gizli İstila’ fragmanında. (Marvel Stüdyoları)

“Yıllardır Dünya’dan kaçıyorsun. Birçok kez yardımını istedim ve bu aramaların doğrudan sesli mesaja yönlendirilmesine izin vermekten oldukça memnun kaldın,” dedi Maria, Fury’ye. “Evet, şey, bu farklı” diye yanıtlıyor.

Fury bir şeylerin ters gittiğini biliyor. Rhodes’a güvenlik detayları hakkında ne kadar şey bildiğini sorar. Olivia Colman daha sonra Fury’ye “Önümüzde uzanan bu dövüş için uygun değilsin” der.

Fury ile yolları kesişiyor Emilia Clarke’ın ona “Bu sadece başlangıç” diyen karakter. Bakışlar Ben Mendelsohn, Martin Freemanve Kingsley Ben Adir da gösterilir.

Fragmanın son anlarında Fury, “Bu benim tek başıma savaşım,” diyor ve “Onlarla gerçekten istedikleri arasında duran son kişi benim.”

Gizli İstila yazardan ilham alıyor Brian Michael Bendis‘ 2008’den hit çizgi roman serisi. İçinde Marvel süper kahramanları, Skrull’ların yıllardır Dünya’da kendilerini başarıyla gizlediklerini keşfettiler. TV dizisi Aralık 2020’de resmen duyuruldu ve aylar sonra Marvel Studios başkanı Kevin Feige gösteri planları hakkında konuştu bir röportajda.

Samuel L.Jackson
Samuel L. Jackson ‘Yenilmezler’de (Fotoğraf: Zade Rosenthal/Walt Disney Studios Motion Pictures/Everett Collection)

“Yani, biz işin siyasi paranoya yönü ile ilgileniyoruz. Gizli İstila ve yıldızları gerçekten Samuel L. Jackson ve Ben Mendelsohn ile sergiliyoruz ve bunun için onlara sahip olduğumuz için çok şanslıyız,” dedi Kevin. “Bunun birincil odak noktası bu ve tabii ki başka şeylerle ve Skrull’larla daha önce görmediğiniz şekillerde bağlanacak, ama evet, her şey her şey olabilir. Bilge Sözler. Ama bunu bir seri olarak yapmak istedik çünkü daha önce yaptığımızdan farklı bir şey yapmamızı sağlayacaktı.”

İlk görüntü nın-nin Gizli İstila Disney+ Günü’nde (12 Kasım) Marvel tarafından paylaşıldı. Nick Fury’nin yanı sıra çizgi roman dizisinde Örümcek Kadın kılığına giren Kraliçe Veranke’yi de gösterdi.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/10/secret-invasion-trailer-emilia-clarke-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir