Yeni Sadece Cinayetler Fragmanı 2. Sezonun Daha Vahşi Olacağını Kanıtlıyor


Bu dedektiflik şovu için ikinci sınıf çöküşü yok.

17 Mayıs’ta Hulu, dizinin ikinci sezonu için yeni bir teaser yayınladı. Sadece Binadaki Cinayetlerve dizinin hayranları heyecanlanmalı.

Fragman, Charles (Steve Martin), Oliver (Martin Kısa) ve Mabel (selena Gomez) cinayetin baş şüphelileri olarak Arconia Yönetim Kurulu Başkanı Bunny Folger (jayne kabuğu).

Charles, polis tarafından oynanan müfettişler tarafından sorgulandıktan sonra binalarının kiracılarına “Çerçeveye vurulduk” diye güvence verdi. Michael Rapaport ve Da’Vine Joy Randolph.

Ancak Oliver’ın dalga geçtiği gibi, her şey podcast’lerinde açıklanacak. Ah, öyle umuyoruz!

Ne yazık ki, gerçek suç üçlüsü için, evlerinde gizli geçiş yolları ve kanlı bir bıçak da dahil olmak üzere kanıtlar gizemli bir şekilde ortaya çıkmaya devam ediyor. Ve ortak yaratıcı olarak John Hoffman E ile dalga geçti! Eylül ayındaki haberler, Charles, Oliver ve Mabel de rakip bir podcast’in konusu. Mola veremezler, değil mi?


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1331362/new-only-murders-in-the-building-teaser-promises-an-even-wilder-season-2?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir