Yeni Malcolm X Üzerine EP’ler (Özel) – Hollywood Life


Orman Meşalesi


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: MGM+

Harlem’in vaftiz babası 3. sezonda ortalığı alt üst ediyor. MGM+ serisi 3. sezon için 15 Ocak’ta geri dönüyor. Michael Raymond-James rezil gangster Joe Colombo olarak devreye giriyor. HollywoodYaşamı yönetici yapımcılarla ÖZEL konuştu Chris Brancato ve Paul Eckstein Joe Colombo’nun oyuncu kadrosu da dahil olmak üzere 3. sezon hakkında.

“Potansiyel Colombos olarak gerçekten ama gerçekten göze çarpan iki oyuncu vardı, bu yüzden Paul ve benim yaptığımız şey, bu ya-ya da durumundayken bazen yaptığımız şeydi, sorumlu yapımcı arkadaşımıza gidiyoruz. Orman Meşalesi ve biz de ‘Hey Forest, belki oyunculuk hakkında bir fikriniz vardır’ deriz,” dedi Chris. HollywoodYaşamı 2023 Televizyon Eleştirmenleri Derneği kış basın turunda. “Ve geri geldi ve ‘Biliyorsun, sana söylemeliyim’ dedi. Adamların ikisi de harika, ama sadece söyleyeceğim, Michael Raymond-James hakkında bir şeyler vardı.’ Bu bizim için teraziyi eğdi, bu yüzden işe aldığımız kişi oydu. Michael’a gemiye ilk geldiğinde ‘Seninle diğer adam arasında çok yakındı’ demiştik. Seni bitiş çizgisine iten adam Bay Whitaker’dı.’ Çok sevindi. O harika bir bukalemun.”

Michael Raymond James
Michael Raymond James, Joe Colombo rolünde. (MGM+)

Chris, Joe Colombo’nun Bumpy’nin dünyasına girişinin kısmen Vincent D’Onofrio’nun ilk kullanılabilirlik eksikliği. Cris, “Bu yüzden, Bumpy için İtalyan bir düşmanın yeni bir versiyonuna ihtiyacımız var ve yine de Vincent’ın bir noktada geri dönmesini sağlayacağız” dedi. “Henüz ona veda etmiyoruz, peki bunu nasıl yapacağız? Aradaki farkı nasıl kapatabiliriz? Yeni çağ gangsteri olarak gördüğümüz Joe Colombo karakteri için yazarken heyecanlandık.”

Harlem’in vaftiz babası 3. sezon da yer alacak jason alan carvell oynamak Malcolm Xrolü hayranların favorisinden devralıyor Nigel Thatch. Chris ve Paul, Malcolm X rolünün neden yeniden düzenlenmesi gerektiğini açıkladılar.

Chris, “Sezon, olması gerekenden yaklaşık 4 ila 5 ay sonra başladı ve Nigél’in taahhüt ettiği başka projeleri vardı, bu yüzden onu tam anlamıyla elimizde tutamadık,” dedi. “Asla yapmak zorunda kalmayacağınız bir şeyi yapmak zorundaydık, özellikle de Nigél’inki gibi bir oyuncunun performansı çok parlak olduğunda, başka birini bulmak. Küçük bir mucize olarak gördüğüm şey sayesinde bir oyuncu bulduk. Seyircinin alışması bir dakika alacak ama onun çok fazla ağırlığı var. Çok fazla sıcaklığı var. Bence çok yetenekli bir şekilde Malcolm’u oynuyor. Bence sezon sonunda seyirciler, vay canına, gerçekten şanslısınız diyecekler. İki harika oyuncuya sahipsin.”

Paul ekledi, “Düşündüğünüzde ilginç çünkü o çok ikonik bir insan ve Denzel [Washington]’s zaten onunla oynadı, oradaydı. Ancak bazı açılardan, şovumuzu benzersiz şekilde farklı ve neredeyse kıyaslanamaz iki kez ele almak. Birinin daha iyi ya da daha kötü olduğunu gerçekten söyleyemezsiniz çünkü bunlar, bu aktörlerin her birinin yaptığı çok derin seçimlerdir. Jason için, sıcaklığı, yaşadıklarını ailesel düzeyde, kişisel düzeyde gerçekten hissettirme yeteneği, gerçekten işe yarıyor ve gerçekten canlı. Nigél, eşit derecede güçlü başka bir şey getirdi, bu yüzden bu yeni yaklaşıma sahip olduğumuz için gerçekten heyecanlıyız.

3. sezon boyunca Chris, Bumpy’nin “tek başına gidemeyeceğini ve ittifaklar kurması gerekeceğini ve bunun sezonun başında Kübalı bir gangsterle olacağını” anlayacağını açıkladı. Geçen yıl Fransız bağlantısı ve Marsilya’dan eroin alma girişimiyse, bu yıl Küba bağlantısı ve İtalyanlara karşı mücadelesinde İspanyol Harlem çete lideriyle ortaklığı, ki bu bir nevi Siyah-Latin ittifakını yansıtıyor. o sırada Sivil Haklar Hareketi’nde devam ediyordu. Bu ittifaklar sonunda sabrını ve hayatını sınayacak.”

Orman Meşalesi
Forest Whitaker, Bumpy Johnson rolünde. (MGM+)

Chris, Bumpy’nin daha kişisel ve dahili sorunlarla da ilgileneceğini söyledi. Chris, Bumpy’nin “kendi topluluğuna yaptıkları konusunda kendi vicdanının onu rahatsız etmeye başlayacağını” söyledi. Başka bir deyişle, eğer biri uyuşturucu satacaksa, parayı topluluğa geri yatırdığım için bu ben de olabilirim bahanesinin arkasına saklanamayacak. Bu biraz boş gelecek. Bumpy, kendi vicdanıyla ve çevresindekilerin onaylamamasıyla yüzleşmek zorunda kalacak. Bu kişisel olarak önemli bir sezon ve açıkçası tüm gangster olayları orada olacak.”

Paul şunları kaydetti: “Sanırım diğer mücadelesi, karısıyla birlikte olacak ve onların yeni bir gerçekliğe ve yeni bir modern gerçekliğe geldiklerini göreceğiz. Bence aynı zamanda zamanın değişmesine ve kadınların etrafındaki bilince de hitap ediyor. Mayme için çalışmaya başlayacak Adam Clayton Powell ve Chris’e göre “kendine ait birkaç siyasi özlemi var”. Harlem’in vaftiz babası Pazar günleri MGM+’da yayınlanıyor.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/15/godfather-of-harlem-season-3-new-malcolm-x-spoilers-interview/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir