Yeni Fragman, Çıkış Tarihi ve Daha Fazlası – Hollywood Life


  • Jennifer Lawrence yıldızlar Alınmadım.
  • Alınmadım 23 Haziran’da vizyona girecek.
  • için en son fragman Alınmadım şimdi çıktı

Alınmadım şüphesiz yazın komedisi olacak. Jennifer Lawrence komikliğiyle bir açıklama yapan şehvetli, R dereceli komedinin manşetlerinde ikinci fragman 25 Mayıs’ta çıktı. JLaw uzun zamandır ekranda bu kadar eğlenmemişti.

Filmde şimdiden heyecanlanan ve gösterime girmesini bekleyen insanlar var. Alınmadım senin için bir film olacak sahip olmak tiyatrolarda görmek için. HollywoodYaşamı oyuncular, çıkış tarihi ve daha fazlası hakkında bildiğimiz her şeyi bir araya getirdi.

Jennifer Lawrence
Jennifer Lawrence, ‘Zor Duygular Yok’ta. (Sony Resimleri)

Nereden İzleyebilirsin? Alınmadım?

Komediler sinemalara geri döndü bebeğim. Alınmadım 23 Haziran 2023’te sinemalarda özel olarak gösterime girecek. Orijinal çıkış tarihi bir hafta önce 16 Haziran’dı ve bu da onu rekabete sokacaktı. Flaş.

Sony Pictures Releasing, eğer Alınmadım sinemada gösterime girmesinin ardından bir akış hizmetinde sunulacak. Sinemalarda gösterime girdikten sonra büyük olasılıkla kiralamak veya satın almak mümkün olacak.

Alınmadım Römork

için resmi red band fragmanı Alınmadım 9 Mart’ta serbest bırakıldı. Maddie, evini kurtarabilmek için bir araba bulmak için büyük çaba sarf eder. Sonbaharda Princeton’a gitmeden önce bir çiftin oğluyla “çıkmak” için bir ilan bulur.

Maddie ve Percy arasındaki şeyler pek iyi başlamaz. Percy, onu kaçırdığını düşündüğünde Maddie’ye biber gazı sıkar. Birlikte geçirdikleri süre boyunca Maddie, Percy’yi kabuğundan çıkarmaya başlar ve biraz güven kazanmasına yardımcı olur.

bu ikinci kırmızı bant fragmanı 25 Mayıs’ta yayınlandı. Maddie, Percy ile bir randevuya çıkar ve ona “ona nasıl eğlenileceğini öğreteceğini” söyler. Bir partiye giderler ve Maddie, Percy’yi yatakta iki kızla takılırken bulunca şok olur.

Alınmadım şimdiden filmi akıllıca tanıtmaya başladı. Pazarlama ekibi bir Massachusetts’te pembe reklam panosu büyük kalın harflerle şöyle diyordu: “Arabaya mı ihtiyacınız var? Oğlumuzla ‘çık’. Birçoğu reklam panosunun gerçek olduğunu düşündü, ancak panoda sağlanan DateOurSon.com web sitesine giderseniz, sizi o reklam panosuna götürür. resmi Alınmadım İnternet sitesi.

Alınmadım Döküm

Jennifer Lawrence
Jennifer Lawrence, ‘No Hard Feelings’de komedi yeteneklerini sergiliyor. (Kathy Hutchins/Shutterstock)

Tek ve sadece Jennifer Lawrence dizide Maddie rolünde Alınmadım. Proje ilk olarak 2021 yılında Son teslim tarihi. Bu, 2022’de eleştirmenlerce beğenilen filmden bu yana ilk rolü. geçit. Oscar ödüllü oyuncu, son on yılda çoğunlukla dramatik rollerde kaldı. Alınmadım onun için keyifli yeni bir dönüş. Jennifer aynı zamanda yapımcı olarak da görev yapıyor.

Andrew Barth Feldman Percy rolünde, 19 yaşındaki Maddie bugüne kadar işe alındı. Andrew, Broadway yapımında Evan Hansen’ı canlandırarak ün kazandı. Sevgili Evan Hansen 2019’dan 2020’ye kadar. Lise Müzikali: Müzikal: Dizi 2. Sezon.

Andrew, Eylül 2022’de oyuncu seçimi haberi açıklandığında duyuruyu şu adreste yeniden yayınladı: instagram ve şöyle yazdı: “Yaklaşık beş farklı altyazı denedim ama bunu nasıl açıklayacağımı gerçekten bilmiyorum ve kafam patlayacak gibi.”

Andrew Barth Feldman
Andrew Barth Feldman, JLaw ile birlikte ‘No Hard Feelings’de rol alıyor. (Gregory Pace/Shutterstock)

Fragmanın yayınlanmasının ardından Andrew, instagram, “Evet, aslında filmin konusu bu. hayır, ben de inanamıyorum. #NoHardFeelings bu yaz sinemalara geliyor (!!!!!!). red band fragmanını hemen izle! VE SONRA FİLMİ ÇIKTIKTAN SONRA İZLEYİN, İZLEMENİZ İÇİN SİZİ BEKLİYORUM.”

Alınmadım ayrıca yıldızlar Matthew Broderick Ve Laura Benanti Percy’nin ebeveynleri olarak. Natalie Morales Ve Scott MacArthur Maddie’nin arkadaşlarını oynayın ve Ebon Moss-Bachrach Maddie’nin eski sevgilisi Gary’yi oynuyor. Hasan Minhaj Ve Kyle Mooney rolleri de var.

filmin yönetmenliğini yaptı Gen Stupnitsky2019 komedisinin de yönetmenliğini yapan İyi çocuklar. Gene filmi birlikte yazdı John Phillips.

Nedir Alınmadım Hakkında?

için resmi özet Alınmadım Şöyle yazıyor: “Çocukluğunu geçirdiği evi kaybetmenin eşiğinde olan Maddie, ilgi çekici bir iş ilanı keşfeder: zengin helikopter ebeveynleri, 19 yaşındaki içe dönük oğulları Percy üniversiteye gitmeden önce ‘çıkacak’ birini arıyor. Maddie, kısa süre sonra garip Percy’nin kesin bir şey olmadığını keşfederek onu şaşırttı.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/no-hard-feelings-movie-5054524/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir