Yeni Favori Mağazalarınız Olacak Siyahların Sahip Olduğu 12 Küçük Etsy Mağazası


Bu ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla sizin de beğenebileceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!. Fiyatlar, yayınlanma tarihi itibarıyla doğrudur.

Siyahların Tarihi Ayını onurlandırmanın ve gözlemlemenin pek çok yolu olsa da, Siyahların sahip olduğu işletmelerde alışveriş yapmak, bu ay ve tüm yıl boyunca desteğinizi göstermenin birçok yolundan yalnızca biridir.

Gerçekten türünün tek örneği olan ürünler için alışveriş yapmak istiyorsanız, göz atabileceğiniz yer Etsy’dir. Bir ton harika ve benzersiz şeye ev sahipliği yapıyor Siyahların sahip olduğu küçük işletmeler, moda etiketlerinden ev eşyaları markalarına. Ürününüze eklemek için öğeler mi arıyorsunuz? kişisel bakım rutini veya kişiselleştirilmiş hediyeler sevdiklerinizin yüzünü güldürecek, tüm bunlar ve daha fazlası için bir Etsy mağazası var.

Siyah Tarih Ayı’nı kutlamak için, Etsy’de bulunan sayısız Siyah işletmeden sadece birkaçını topladık. Aşağı kaydırın ve onları Şubat ve sonrasında satın alın.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1319184/12-small-black-owned-etsy-stores-that-will-be-your-new-favorite-shops?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir