Yeni Bir Rapora Göre Johnny Depp Avukat Joelle Rich ile Çıkıyor – Hollywood Life


Yeni Bir Rapora Göre Johnny Depp Avukat Joelle Rich ile Çıkıyor – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Owen Cliff/CNP/ABACA/Shutterstock/ Steve Helber/AP/Shutterstock

Johnny Depp sözde hayatında yeni bir romantizm vardır. 59 yaşındaki oyuncu avukatla görüşüyor Joelle Zengingöre Bize Haftalık. Joelle, aleyhindeki iftira davasında Depp’in Birleşik Krallık hukuk ekibinin bir parçasıydı. Güneş ancak değildi Johnny eski karısına dava açtığında ekibinin bir parçası kehribar duydum. Desteğini göstermek için Virginia mahkeme salonunda hazır bulundu. Bize Haftalık notlar olağandışıydı çünkü “orada olması için mesleki bir zorunluluk yoktu. Kişiseldi.” Yayın ayrıca Johnny ve Joelle’nin kimyasının “çizelgelerin dışında” olduğunu ve “aralarının ciddi olduğunu” bildiriyor. Onlar gerçek anlaşma.”

Depp ve Rich’in romantizmlerinin ilk aşamalarında otellerde “gizlice” bir araya geldikleri iddia ediliyor. Bize Haftalık. Yayının kaynağı, Joelle’in Johnny ile ilk tanıştığında evli olduğunu, ancak şu anda ayrı yaşadığı kocasından boşanma sürecinde olduğunu belirtiyor. İkisi iki çocuğu paylaşıyor. HollywoodYaşam Bu rapor hakkında yorum yapmak için Depp’in temsilcisine ulaştı.

Yeni Bir Rapora Göre Johnny Depp Avukat Joelle Rich ile Çıkıyor – Hollywood Life
Owen Cliff/CNP/ABACA/Shutterstock / Steve Helber/AP/Shutterstock

2020’de Johnny, dava açtıktan sonra İngiltere’deki iftira davasını kaybetti Güneş ona “karı dövücü” dediği için. Davaya bakan yargıç, The Sun’ın iddianın “büyük ölçüde doğru” olduğunu kanıtladığına ve iddia edilen 14 aile içi şiddet olayının 12’sinin meydana geldiğini tespit ettiğine karar verdi. BBC. 2021’de Depp, kararı bozma teklifini kaybetti. Temyiz mahkemesinden karara itiraz etmesine izin vermesini istemişti, ancak Lord Justice Underhill ve Lord Justice Dingemans, “tartışmalı gerçeklerle ilgili sorularda yargıcın kararına karşı yapılan temyizin ciddi zorluklarla karşılaştığını vurguladı”. Gardiyan.

Depp’in İngiltere’de başarısız olduğu 36 yaşındaki Heard’a açtığı davada neden başarılı olduğuna gelince, George FreemanMedya Hukuku Kaynak Merkezi’nin genel müdürü, Washington Post “cevap basit. Jüriye bağlıydı.”

Heard davası sırasında Depp, avukatıyla romantik bir ilişki içindeydi. Camille Vasquez. Bir röportajda bu söylentileri düşürdü İnsanlar. “Bazı yayınların onunla çalışması veya dört buçuk yıldır tanıdığım ve temsil ettiğim bir arkadaşım olan Johnny ile olan etkileşimlerimin herhangi bir şekilde uygunsuz olduğunu söylemesi hayal kırıklığı yaratıyor. profesyonel olmayan. Bunu duymak hayal kırıklığı yaratıyor” dedi.

Vasquez, o sırada “ilişkimde çok mutlu olduğunu” ve bir avukatın müvekkillerinden biriyle çıkmasının “etik dışı” olduğunu söyledi. “Ayrıca etik olmayan bir suçlama yapılıyor. Cinsiyetçi,” dedi. “Talihsiz ve hayal kırıklığı yaratıyor, ancak aynı zamanda bölge ile birlikte geliyor. O kadar da şaşırdığımı söyleyemem.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/22/johnny-depp-dating-lawyer-noelle-rich-uk-libel-case/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir