Yeni Anne Sharna Burgess Neden Vücudunu Daha Fazla Göstermek İstiyor?


Annelik durmayacak Sharna Burgess tam olarak istediği gibi giyinmekten.

İlk çocuğunu karşıladıktan üç aydan kısa bir süre sonra Brian Austin Yeşil, Yıldızlarla Dans profesyonel yeni vücuduna ve onunla birlikte gelen modaya alışmaya çalışıyor.

“Hamilelik öncesi kıyafetlerim ile şu an giydiklerim arasındayım” diye özel olarak E ile paylaştı! Haberler. “Kesinlikle kendime yeni bir moda buluyorum. Modayla oynamak ve bana uygun görünümler bularak yaratıcılığımı geliştirmek çok eğlenceli.”

Kıyafetleri değişmeye devam ederken, kıyafetlere olan sevgisi aynı kalıyor. Aslında Sharna, anne olmanın ne giydiği ya da ne giydiği konusundaki zevkini etkilemeyeceğini söyledi.

“Anne olmayı seviyorum ve bunun mutlaka değiştiğini veya beni daha muhafazakar yaptığını bilmiyorum” dedi. “Küçük kısa üstlerime, bol kot pantolonlarıma ve şu anda meydana gelen tüm moda trendlerine geri döneceğim için çok heyecanlıyım. Ama vücuduma karşı zarafet ve sabır göstermem gerekiyor.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1346987/why-sharna-burgess-wants-to-show-off-her-body-even-more-after-becoming-a-mom?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir