‘Yellowstone’un Q’orianka Kilcher Ücretli İşçi Tazminatı Dolandırıcılığı – Hollywood Life


'Yellowstone'un Q'orianka Kilcher Ücretli İşçi Tazminatı Dolandırıcılığı – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Paramount+

Q’orianka Kilcher, Angela Blue Thunder rolüyle tanınan bir aktris Sarıtaş, bazı ciddi iddialarla karşı karşıya. 32 yaşındaki Q’orianka’nın çekimler sırasında boynunu ve omzunu yaraladıktan sonra 96.838 dolar yardım topladığı iddia ediliyor. Dora ve Kayıp Altın Şehribaşına Çeşitlilik. Ancak, California Sigorta Departmanı’ndan araştırmacılar, onun üzerinde çalıştığını iddia ediyor. Sarıtaş yaralanmadan sonraki yıl, engelli olduğunu iddia ettiği bir süre boyunca. 11 Temmuz Pazartesi günü bakanlık, Kilcher’ı iki işçi tazminatı dolandırıcılığı suçlamasıyla suçladığını ve “27 Mayıs’ta suçsuz olduğunu iddia ederek mahkemeye çıkarıldığını” duyurdu.

Avukatı Q’orianka, “hak sahibi olduğuna inanmadığı yardımları asla kasten kabul etmedi” dedi. Michael Beckersöylenmiş Çeşitlilik. İddiaları reddetti ve “kendisini şiddetle savunacağını ve hem adliye içinde hem de dışında masumiyet karinesinin kendisine verilmesini istediğini” söyledi.

'Yellowstone'un Q'orianka Kilcher Ücretli İşçi Tazminatı Dolandırıcılığı – Hollywood Life
(Üstün+)

İçinde doraQ’orianka İnka prensesi Kawillaka’yı canlandırdı. Çeşitlilik Kilcher’ın Ekim 2018’de filmin çekimleri sırasında boynunu ve sağ omzunu incittiği iddia edildi. Sigorta Departmanı, daha sonra birkaç kez doktora gittiğini iddia etti. Çeşitlilik, ancak “tedavi görmeyi bıraktı ve işvereninin sigorta şirketinden gelen bir soruya yanıt vermedi.” Ekim 2019’da, tedavi için sigortacıya ulaştığı ve iddiaya göre bir doktora boyun ağrısının o kadar şiddetli hale geldiğini ve işleri geri çevirmek zorunda kaldığını (ve bir yıldır çalışmadığını) söylediği bildirildi.

Müfettişler, Q’orianka’nın üzerinde çalıştığını keşfetti Sarıtaş Tedavi aramadan hemen önce Temmuz 2019’dan Ekim 2019’a kadar. bu Sarıtaş Sigorta Departmanı’na göre iş, yardım toplamaya başlamadan beş gün önce sona erdi. Davayı ele alan doktorun, Kilcher’ın yakın tarihli çalışma geçmişini bilselerdi maluliyet ödeneği ödemelerini asla onaylamayacaklarını söylediği bildirildi.

Avukatı yaptığı açıklamada, “Üçüncü taraf doktorlar, yaralanmasını ve yardım alma hakkını doğruladı” dedi. “Hanım. Kilcher, doktorlarına ve tedavi sağlayıcılarına karşı her zaman samimiydi.” Şu anda 7 Ağustos’ta mahkeme tarihi var.

rollerine ek olarak Sarıtaş ve Dora ve Kayıp Altın ŞehriQ’orianka Kilcher 2005’te ortaya çıktı Yeni Dünya2020’ler Alan Dışı Renkve 2022’ler Köpek.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/12/yellowstone-qorianka-kilcher-charged-workers-compensation-fraud/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir