Yellowstone’dan Kelsey Asbille, Monica’nın Bebeğini Kaybetmesi Üzerine (Özel) – Hollywood Life


Kelsey Asbille


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Paramount Ağı

Monica, Kayce ve Tate Dutton korkunç bir kalp kırıklığı yaşadılar. sarıtaş 5. sezon prömiyeri. Hastaneye giderken trafik kazası geçiren Monica ve Kayce’nin ikinci erkek bebekleri doğumdan kısa süre sonra öldü. Kayıp, Monica ve Kayce’yi perişan etti.

HollywoodYaşamı ile ÖZEL konuştu sarıtaş yıldız Kelsey Asbille Monica ve Kayce’nin bu trajediden sonra nasıl ilerleyeceği hakkında. Kelsey, Monica’nın Kayce’den oğullarını çiftlikte gömmesini istemesinin ardından Monica ve John için “gerçek bir dönüm noktasının” geldiğini açıkladı. Artı, o güzel ve dokunaklı sundurma sahnesinden ve ona “dile getirilmeyen güveninden” bahsetti. Luke Grimes. Aşağıdaki Soru-Cevap bölümümüzü okuyun:

Kelsey Asbille
Kelsey Asbille, Monica Dutton rolünde. (Paramont Ağı)

Monica, engelleri aşmaya yabancı değil. Kafa travması geçirdi ve şimdi bebeğini kaybetti. İnanılmaz derecede travmatik ama kafa travmasından farklı bir şekilde. İlerlerken, tüm kederiyle nasıl başa çıkacak?
Kelsey Asbille: Bu çok büyük bir kayıp. Monica, kimliğini bilen biri. Topluluğunun bir parçası olarak bir anne, bir kadın olarak kimliğinde güçlü duruyor. Sanırım ilk defa inançları sarsıldı. Muhtemelen onu en kötü halinde görüyorsun. Bence bu sezon gerçekten güzel olan ve sezondaki en sevdiğim anlardan biri aslında Monica ve John Dutton. Hayatı ve şifayı seçtiği bu gerçekten belirleyici an.

John’dan bahsetmişken, Monica şaşırtıcı bir şekilde Kayce’ye oğullarını çiftliğe gömüp gömemeyeceklerini sordu. Monica ve Dutton’ların geri kalanı arasındaki ilişki dokunup gitti. Bu, John ve bu karar verilen aile ile olan ilişkisi için ne anlama geliyor?
Kelsey Asbille: Bence bu gerçek bir dönüm noktası. Kayce’nin her zaman biraz gönülsüz bir varis olduğunu düşünüyorum. Her zaman kendilerini çiftlikten korumaya çalıştılar ve sanırım şimdi bunun aslında miraslarının bir parçası olduğunu ve oynayacakları önemli bir rolleri olduğunu anlıyorlar.

Tate de kazaya karıştı. Bu, özellikle annesinin neredeyse hayatını kaybettiğini gören genç bir çocuğun bir anda üstesinden gelmesi gereken çok şey. Monica, kazanın Tate’i nasıl etkilediğini nasıl kaldıracak?
Kelsey Asbille: Yani, sana söyleyeyim, Tate’in terapiye gitmesi gerekiyor. Şovda bunu yaşadı. O kaçırıldı. Zavallı oğlum. 2. bölümün açılışında sevdiğim şey, gerçekten Tate’in gözünden, deneyiminden ve bakış açısından anlatılmış olması. Bu gerçekten onun sahnesi ve anı. çok ama çok gurur duydum Brecken [Merrill]. Açıkçası, annenin yaşadığı çok yıkıcı bir kayıp ama bence güzel olan da bunun Kayce ve Tate’i ne kadar etkilediğinin farkında olmanız.

Kelsey Asbille
Monica ve Tate rolünde Kelsey Asbille ve Brecken Merrill. (Paramount Ağı)

Bebeklerinin kaybı, Kayce ve Monica’yı kolayca ayırabilirdi ama onlar hiç olmadıkları kadar yakınlar. Bu onları kırmadı ve bence bu, birbirlerine olan sevgilerinin ve ilişkilerinin gücünün bir kanıtı. Bu şekilde mi kalacak? Onu sonuna kadar içeri almaya devam edecek mi?
Kelsey Asbille: Bence bu gerçekten heyecan verici çünkü birlikte ilerliyorlar. İnsan olarak onları değiştirir ve ilişkilerini değiştirir ama onları daha önce görmediğiniz bir şekilde gerçekten bir araya getiren bir şeydir. Özellikle 5. sezonun bir sonraki cildinde olacaklar için gerçekten heyecanlıyım.

Verandada ikisi arasında geçen o konuşma sırasında Monica, Kayce’nin “bizim sonumuzu” görme konusundaki vizyonunu gündeme getiriyor. Bence birini kaybettiğinde normalde tutunmayacağın şeylere tutunuyorsun ya da anlamlandırmaya çalışıyorsun. Bunun hakkında biraz konuşuyorlar, ama bu ona ağırlık vermeye devam edecek mi?
Kelsey Asbille: Sanırım bu onun zihnine ağır bir yük bindirdi. Bence yeni bir çocuğa sahip olma olasılığı ve o bebekle gelen tüm umutlar ve hayaller onun buna cevabı ve çözümüydü. Yani bu olduğunda, aklınızın ön sıralarına gelir. Bence siz de daha net anlarsınız. O sahnede kısaca buna değiniyor ama sezon sonunda bunun ne anlama geldiğini ve buna nasıl tepki vereceklerini tam olarak anladığınızı düşünüyorum.

Monica ve Kayce anlaşılır bir şekilde, John’un vali olmasına dahil olacak zamanları olmadı. Ama kaçınılmaz olarak, ailenin geri kalanına olanlardan her zaman etkilendiklerini hissediyorum. Verdiği kararların ve her yönden kendisine gelen tehditlerin etkisini hissedecekler mi?
Kelsey Asbille: Aynen dediğin gibi, beğenip beğenmemeleri onları etkiliyor diye düşünüyorum. Bence onları daha çok çiftlikteki yokluğu etkileyecek. Çiftliğe ve aileye dürüstçe bir şifa yolu olarak bakıyorlar, bu şaşırtıcı ama aynı zamanda gerçekten harika yemek masası sahneleri yaratıyor.

Tate, Kayce’ye başka bir bebek denemesini sorar. Bu kayıp kesinlikle hala taze ve muhtemelen şu anda Monica’nın aklındaki bir şey değil. Ama bu ihtimal tekrar gündeme gelecek mi? Yoksa kendini olanlardan ayırmak için çok zamana ihtiyacı olacağını mı düşünüyorsun?
Kelsey Asbille: Sahnede “Tate gerçekten bir erkek kardeş istiyordu ve ben de onun bir erkek kardeşi olmasını gerçekten istiyordum” dediği söz çok üzücü çünkü bence bu şekilde Monica’nın ama Kayce ve Tate’in de ne kadar etkilendiğini anlıyorsunuz. Ama bence bu ufukta. Bence yaşamı ve şifayı seçiyor. Sanırım tekrar denemek istiyorlar.

Verandadaki o sahneden bahsetmek istiyorum çünkü dizinin en güzel sahnelerinden biri olduğunu düşünüyorum. Sen ve Luke o sahne hakkında konuştunuz mu? Birbirinizle öyle bir dengeniz var ki hiçbir diyalog olmadan çok şey söyleniyor. Açıldığını izlemek harika.
Çok teşekkür ederim. Geri döndüğümüz ilk gündü. Aslında bunun hakkında daha önce konuşmadık ama onun tarafından çok desteklendiğimi hissettiğim çalışma ilişkimizde biraz dile getirilmeyen bir güven ve rahatlık olduğunu düşünüyorum. komik çünkü Taylor [Sheridan] Aslında, artık Teksas’ta olduğum için bana o sahneyi gösterdi. Daha önce görmemiştim. Ama aynı zamanda asıl sevdiğim şey, çünkü onu göremediğim için, Kayce’nin kollarındayken ona son bakışı. Sadece tamamen kalbimi kırdı. Bence Luka [Grimes] sadece kesinlikle çivi. Yani, çok yıkıcı. Bence Kayce ve Monica’yı gerçekten önemsiyoruz. Onlar için gerçekten savaşıyoruz. Ayrıca onları ilk savunan biziz. Bence o sahnenin harika yanı, gerçekten insani bir an olması.

Luke Grimes
Kayce Dutton rolünde Luke Grimes. (Paramount Ağı)

Sadece şimdi bunu düşündüm. O sahne, ilk bölümün sonunda Kayce’nin Monica’nın hastane yatağında kollarında olduğu sahneyle paralellik gösteriyor. Kayce tamamen kırılmış görünüyor. Baygın olmasına rağmen, Monica o anda daha güçlü biri gibi görünüyor. Bu paralellik gerçekten büyüleyici.
Kelsey Asbille: Trajik olsa da o anı çekmeyi çok sevdim. Sanırım bu aynı zamanda bu sezon ilk sahnelerimizden biriydi. Herkes onun içinde ve nadiren hep birlikteyiz. Jamie, Beth ve John Dutton bile var. Bence Kayce’nin onunla aynı yatakta olması çok yıkıcı. Katılıyorum, Monica’nın genellikle o evin dayanağı olduğunu düşünüyorum.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/11/13/yellowstone-season-5-monica-loses-baby-kelsey-asbille-interview/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir