Yellowstone’dan İlham Alan Bayılacağınız Sevgililer Günü Hediyeleri


Bu fırsatları ve ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla sizin de beğenebileceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!. Fiyatlar, yayınlanma zamanı itibarıyla doğrudur.

TV izleyicilerinin aklına aksiyon dolu bir film gelmeyebilir. sarıtaş bir “aşk hikayesi” olarak, ama bu gerçeklerden daha fazla olamazdı. Rip Wheeler ve Beth Dutton’ın romantizmi sayısız memeye ilham verdi. Monica ve Kaycee Dutton, karşılaştıkları birçok engele rağmen güçleniyor. Ve elbette, hepsinin en üretken aşk hikayesi var: John Dutton ve çiftlik. Kendinize ait gerçek bir hayat hikayeniz varsa ve sarıtaş En sevdiğiniz şov, bu Sevgililer Günü hediyeleri olacak.

Jill Martin’in Sahneleri Satın Al küratörlüğünü yaptı sarıtaş– Şovda gördüğünüz bazı öğeler de dahil olmak üzere ilham veren hediyeler. Dükkanı şunları içerir: giysi, takı, şapkalar, AksesuarlarVe ev eşyaları. Hatta sahneye veya en sevdiğiniz karaktere göre alışveriş yapabilirsiniz.

sevgilin seviyorsa sarıtaş, bu düşünceli hediye seçenekleriyle alışverişinizi çok daha kolay hale getirin. Sınırlı bir süre için promosyon kodunu kullandığınızda %25 tasarruf edebilirsiniz. YAŞAM Kasada. Ve eğer kendi sevgilinsen, kendin için alışveriş yap. Hakediyorsun.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1364454/you'll-enjoy-these-lessigreateryellowstonelessigreater-valentine's-day-gifts-as-much-as-rip-wheeler-loves-beth-dutton?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir