Yellowstone Spin-Off: 1923 için Duttons Oyuncularla Tanışın


1923 Dutton ailesini buldu.

Popüler Paramount Network serisinin bir yan ürünü olan Paramount+ serisi Sarıtaş, Dutton ailesinin yüzlerini daha önceki bir nesilden resmen açıkladı. Prequel’in yıldızlarla dolu oyuncu listesinin önceden duyurulan oyuncuları içerdiğini zaten biliyoruz. Harrison Ford ve Helen Mirrensırasıyla Jacob Dutton ve Cara Dutton’ı oynayacak. Ama şimdi de bekleyebiliriz James Rozeti Dale Jacob Dutton’ın en yaşlı yeğeni John Dutton Sr.’ı oynamak için, Marley Shelton karısı olarak, Darren Mann John Dutton Sr.’ın oğlu Jack Dutton olarak ve Michelle Randolph Elizabeth Strafford olarak, aileye katılmaya hazır bir kadın.

Büyük gökyüzü‘s Brian Geraghty ayrıca oyuncu kadrosuna yayıncı tarafından “şiddetle sadık bir çiftlik ustası” olarak tanımlanan Zane olarak katıldı.

Ve sadece Duttons yeni değil 1923yeni gelen olarak Amina Nieves Paramount+’a göre, “devlet yatılı okulundaki genç bir kadın” olan Teonna Rainwater’ı oynamaya hazırlanıyor. Julia Schlaepfer Yeni dizide ayrıca yurtdışındaki Dutton’lardan biriyle tanışan İngiliz bir kadın olan Alexandra olarak da yer alacak.

Yeni taksit, yayıncının son bölümünü işaret ediyor. Sarıtaş Evren. Yayıncı başına, 1923 hit prequel spin-off’unu takip edecek bir “köken hikayesi” 1883hangi yıldız Tim McGraw, İnanç Tepesi ve Isabel Mayıs.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1345513/yellowstone-spin-off-1923-casts-a-new-generation-of-duttons-get-a-closer-look?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir