Yellowjackets TV’deki En İyi Yeni Oyuncu Kadrosunu Nasıl Bir Araya Getirdi?


Üzücü bir uçak kazasından sonra yamyam olan bir lise futbol takımı hakkında bir gösteri yapmak için bir oyuncu kadrosu bulmak her zaman zor olacaktı. Şimdi, biri 1996 zaman çizelgesini tasvir etmek, diğeri ise günümüzde hayatta kalanları sunmak için iki oyuncu kadrosu aradığınızı hayal edin.

Bir şekilde, Sarı ceketler her iki seti de istifleyebildi, ancak süreç türbülansı olmadan değildi. (Çok erken?)

Ortak yaratıcı “Üretim gerçekten üzerimize çöküyormuş gibi hissettim” Bart Nickerson söz konusu. “Ve ‘Aman Tanrım, doldurmamız gereken çok fazla rol var ve doğru insanları bulamıyoruz’ idi, ama sonra her şey bir şekilde saatler, saatler ve saatler sonra bir araya geliyor.”

Nickerson ve yazar ortağı ve karısı Ashley Lyle Lyle’ın “duygusal açıdan yıkıcı” olarak tanımladığı oyuncu seçme seanslarına yoğun bir şekilde dahil oldular.

“Ah dostum, sadece zor bir gün,” diye ekledi. “Odaya giren her bir kişi için çok fazla empatim var.”

Bir karakteri oynamak için iki kişiyi seçerken, yaratıcı ekip için fiziksel tutarlılık en önemli öncelik değildi.

Lyle, “Daha önce bunun gerçekten büyük bir meydan okuma olduğunu söylemiştik ve bence karakterin fiziksel özelliklerine değil de özüne odaklanmamız gerekiyor,” diye açıkladı Lyle, “ve garip bir şekilde, bunu yaparak, Mucizevi bir şekilde hepsi birbirine çok benzeyen oyuncularla bitti.”

Nickerson, “Sahip olduğumuz kadroya inanamıyoruz” diye ekledi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1311716/how-yellowjackets-assembled-the-best-new-cast-on-tv?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir