Yaz Evi’nin Paige DeSorbo’su E! Shop Girl Yaz Editörü


Paige DeSorbo ile bu fiyatlara yaptığı seçimleri beğeneceğinizi düşündüğümüz için görüştük. E! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur.

Yazlık hayranlar bunu biliyor Paige DeSorbo her hafta moda ile geliyor. Neyse ki Bravolebrity, ipuçlarını ve güzellik sırlarını kendine saklayan biri değil. Paige olmazsa olmazlarını paylaşmayı seviyor Instagram ve Amazon Canlı. Severiz Paige, ürün incelemelerinde her zaman dürüst davrandığı ve bütçenize bağlı kalmanın önemini anladığı için seçtiklerini satın almak için.

Reality TV’yi seviyorsanız ve alışveriş yapmak için başka bir neden arıyorsanız, yaz neredeyse geldi. Tüm sezon boyunca, favori ürünlerimizi ve bazı harika fırsatları paylaşacağız, ayrıca Paige, E! Shop Girl Yaz Misafir Editörü.

26 Mayıs 2022’de Paige, Günlük Pop, stil E! Evde alışveriş yapabileceğiniz uygun fiyatlı, modaya uygun görünüme sahip çalışanlar. Yaz boyunca Paige, mevsimsel güzellik temellerini, en iyi moda trendlerini, para tasarrufu sağlayan tüyoları ve yaz seyahati için bavul hazırlama ipuçlarını E ile paylaşacak! okuyucular ve E! Stil Kolektif takipçiler.

Bütçe bilincine sahip bazı trend bilgileri arıyorsanız, aşağıdaki editörünün mektubundan başlayarak Paige’in yaz alışverişiyle ilgili her şey için rehberiniz olmasına izin verin.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1332242/summer-house-paige-desorbo-shop-girl-summer-guest-editor?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir