Yaz Evi Yıldızı Paige DeSorbo Uygun Fiyatlı Gelinlik Modellerini Paylaştı


Paige DeSorbo’nun seçtiği bu ürünleri bu fiyatlara seçkilerini beğeneceğinizi düşündüğümüz için ekledik. Paige, Amazon Influencer Programının ücretli sözcüsüdür. E! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil. Fiyatlar yayınlanma zamanı itibariyle doğrudur.

Paige DeSorbo her zaman moda ile birlikte getirir Yazlık. Bravo yıldızı tamamen uygun fiyatlı giyim fırsatları bulmakla ilgili ve “daha azına aşk” anını seviyor. Kısa süre önce, alışveriş yapabileceğiniz bütçeye uygun balo görünümlerini paylaştı. Amazon esinlenerek Zendaya, Bridgerton, Meghan Markleve Prenses Diana. Baloya gitmeyecek olsanız bile, Paige, “Gidecek galalarınız varsa bunlar da harika. Bazıları gerçekten iyi düğün konuk elbiseleri. Ayrıca dolabınızda uzun bir gece elbisesi olması da iyi olur. çünkü gerçekten ne çıkacağını asla bilemezsiniz.” İyi nokta, kesinlikle.

Yakın zamanda Amazon canlı oturum, toplantı, celseBravolebrity, “12 tanesine gittiğim için promosyon konusunda uzman olduğumu hissediyorum” dedi ve “12 çılgın bir sayı, ama bununla çok gurur duyuyorum ve açıkçası harika bir flörttüm.”

Balo veya başka bir özel etkinlik için Paige’in size stil verdiğini hissetmek istiyorsanız, onu uygun fiyata satın alın. Amazon seçer.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1327357/summer-house-paige-desorbo-affordable-prom-dresses?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın