Yaz Düğünleri İçin Topuklu Ayakkabılar: Shop – Hollywood Life


topuklar
İmaj Kredisi: Voyagerix/Adobe

Web sitemizdeki bir bağlantı aracılığıyla bağımsız olarak incelenmiş bir ürün veya hizmet satın alırsanız, bir ortaklık komisyonu alabiliriz.

Havalar ısınırken bazı yaz düğünleriyle aşkı kutlamaya hazır olun. Bu yıl kendinizi birkaç klas buluşmaya davetli bulabilirsiniz, bu yüzden bu etkinlik için mükemmel topuklu ayakkabılara sahip olduğunuzdan emin olun. Yaz düğünleri, açık havadaki tuhaf mekanlar ve dondurma ve karpuz gibi alışılmamış ikramlarla onlara belirli bir çekicilik katarken, bir yaz düğününe katılmak, anlamaya çalışırken biraz güçlük çekebilir. ne giymek.

Dream Pairs platform sandalet: Onları Amazon’dan satın alın

Yaz düğünlerinin çoğu, doğal ışıktan ve nefes kesici manzaralardan yararlanarak açık havada yapılır, ancak bazen mekan, ayakkabı söz konusu olduğunda bir meydan okuma sunabilir – plaj veya bahçe düğününü düşünün. bulduk mükemmel topuklular nerede olursa olsun yaz düğünleri için. Hepsinden iyisi, onları Amazon’da 30 doların altında alabilirsiniz.

Kalın topuklu ve ayak bileği kayışlı tek, sarı bir gösteri.

bu Dream Pair platform sandalet herhangi bir yaz düğünü için mükemmeldir. Kauçuk tabanları sayesinde resepsiyona gidip gelirken kayma ve düşme konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak. Bu sandaletler on beş farklı renkte gelir ve size mükemmel düğün kıyafeti ile eşleştirmek için tonlarca seçenek sunar. Bu platform ayakkabı, kalın topuğu ve daha güvenli bir uyum sağlamak için bir bilek kayışı sayesinde düz olmayan yüzeylerde yürürken rahat ve sağlam bir adıma sahiptir. Onları günlük düğünler için sevimli bir sundress veya bir akşam etkinliği için seksi bir kokteyl elbisesi ile eşleştirin; Her iki durumda da, bu şık topuklu ayakkabılarla dikkatleri üzerinize çekeceğinizden emin olabilirsiniz.

Bu yaz, arkadaşlarınız veya aileniz nerede evlenirse evlensin, rahatlık için stilden ödün vermek zorunda kalmayacaksınız. Mükemmel topuklu ayakkabılarla hazır olacaksınız. çok yönlülüğü Dream Pairs platform sandalet bu ayakkabıları sadece düğünlerden daha fazlası için giymenizi sağlayacak. Çeşitli renk ve boyutlarda gelirler. Seçtiğiniz birine bağlı olarak, onları 28 $ gibi düşük bir fiyata alabilirsiniz. Bu şık topuklu ayakkabılarla bir sonraki yaz düğününe kendini göster.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/shop/heels-for-summer-weddings-4753525/

Yorum yapın

SMM Panel