Yayında Bayılan Anchor Hakkında 5 Şey – Hollywood Life


Yayında Bayılan Anchor Hakkında 5 Şey – Hollywood Life
Resim Kredisi: Adobe Stock

  • Alissa Carlson, Los Angeles merkezli bir meteorologdur.
  • Yakın zamanda bir sağlık koçu olarak yoğun bir kilo verme yolculuğuna başladı.
  • Sunucu canlı yayın sırasında bayıldı

Kameralara yakalanan korkunç anlarda, Alissa Carlson CBS LA’in KCAL için yaptığı canlı yayın sırasında sabah hava durumu raporunu vermek üzereyken bilincini kaybetti. Takipçiler Alissa’nın durumunu öğrenmek için beklerken olay 18 Mart’ta hızla viral oldu. CBS Los Angeles Başkan Yardımcısı ve Haber Direktörü saatler önceydi. Mike Dello Stritto Alissa’nın yerel bir hastanede tedavi gördüğünü ortaya çıkaran bir güncelleme paylaştı. Aşağıda, Alissa ve olay hakkında daha fazla bilgi edinin.

Yayında ne oldu?

Canlı yayın KCAL haber spikerleriyle açıldı Nichelle Medine Ve rachel kim yağmurlu LA havasına üzülmek ve biraz güneşli gökyüzü ummak. Girişi bitirip segmenti Alissa’ya devretmek üzereyken olay meydana geldi. Alissa gözleri geri dönerken kameradaydı, masaya yığıldı ve sonra yere düştü. Yayın bir March Madness promosyonuyla kesildiğinde Nichelle ve Rachel şok olmuş ve kafası karışmış görünüyordu.

Alissa’nın sağlık durumuyla ilgili güncellemeler

Olaydan saatler sonra, Alissa onu yanına aldı. Facebook durumuyla ilgili ilk güncellemeyi vermek ve olumluydu. Ekstra büyük yazı tipiyle, “Tüm mesajlar, aramalar ve iyi dilekler için teşekkürler. İyi olacağım!”

Facebook mesajından kısa bir süre sonra Stritto bir açıklama yaptı. TMZ. “Meslektaşımız Alissa Carlson, bu sabah saat 07.00’deki haber programımız sırasında hastalandı. Alissa’yı rahatlatmak için hemen harekete geçen ve 911’i arayan iş arkadaşlarına teşekkür etmek istiyorum. Alissa şu anda hastanede tedavi görüyor. İnşallah kısa zamanda daha fazlasını öğreneceğiz” dedi. “Bu arada Alissa aklımızda olacak ve bir an önce kendini çok daha iyi hissetmesi için dua ediyoruz.”

Alissa 9 yıl önce benzer bir durum yaşadı

Ne yazık ki Alissa, 2014 yılında başka bir haber istasyonunda çalışırken başka bir canlı yayın sırasında sağlık korkusu yaşadı. TMZ. Meteorolog şiddetli bir mide bulantısı geçirdi ve havaya kustu. Sonuç olarak, kendisine sızdıran bir kalp kapakçığı teşhisi kondu.

bir dört yıl sonra röportaj, Alissa, genç yaşta bu duruma teşhis konmasına şaşırdığını söyledi. “Şaka mı yapıyorsun dedim. Hayır, bunun için çok gencim ve çok sağlıklıyım’” Alissa tepkisini hatırladı. “Bana eninde sonunda valfin muhtemelen değiştirilmesi gerekeceğini söylediler. Ne zaman eskiyeceğini bilmiyorlardı.”

Cumartesi günkü olayın kalp rahatsızlığıyla ilgili olup olmadığı belli değil.

Aynı zamanda sağlık koçu

Ona göre Alissa aynı zamanda bir sağlık koçu. instagram. “Sağlık koçu olarak ne yapıyorum? Hayatları değiştiriyorum!” müşterilerinin bir montajı ile bir Yeni Yıl gönderisine yazdı. “İşte 2022’de sağlıklı olmaya ve kilo vermeye karar veren müşterilerimden sadece birkaçı! Sıradaki sen misin?!” o ekledi.

Kendisi de yoğun bir kilo verme yolculuğuna çıktı ve sonuçlarını Instagram üzerinden açıkladı (üstte). “Geçen gün biri benden dönüşüm fotoğraflarımı istedi ve dürüst olmak gerekirse onları göstermek istemedim,” diye inanılmaz öncesi ve sonrası resimlerinin yanına yazdı. “Bu sağlık programına başlamadan önce vermem gereken bir ton kilom olduğundan değil. Daha çok, rahat olmadığım bir bedende kapana kısılmış hissetme anılarımdı. Çirkin hissetmekten bodur hissetmekten, enerjisiz olmaktan, kıyafetlerim içinde utangaç hissetmekten, bir şeylerin değişmesi gerektiğini biliyordum.

Alissa gururlu bir amigo annesidir.

Sosyal medyadaki görünümünden Alissa, bir koca ve kızıyla mutlu hayatını tamamlıyor! “Yakışıklı kocam ve Shoe Guy ile tanışın. Neil Schwartz!” “bekar günlerinden bir fotoğrafın” yanına yazdı instagram. başka bir tatlıda postalamakAlissa kızları ve onun inanılmaz amigoluk becerileri hakkında fışkırarak “Sıkı çalışma karşılığını verir” dedi.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/who-is-alissa-carlson-5053437/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir