Yargıç Mathis’in Karın Egzersizi Stimülatörü Tarafından “Elektrikle Kesildiğini” görün


Ne derler bilirsiniz, acı kazançtır.

Yargıç Greg Mathis ve oğlu emir 31 Temmuz bölümünden bu özel tanıtımda heyecan verici yeni bir kilo verme prosedüründen geçin. Mathis Ailesi Önemlidir.

Amir babasına “Baba, kurabiye kavanozuna yakalandın” diyor. “Kilo vermeye çalışıyorsun, sana yardım etmeye çalışıyorum.” Daha sonra ab stimülatörünün çalıştığını açıklar.

Amir, “Sahte mekik çekiyor” diyor, “yani bir seansta 25 bin mekiğe eşdeğer. O göbek gitmiş olacak ve size söylüyorum, altılı paketiniz olacak.”

Amir, babasına uyarıcıyı tanıtarak yardım etmek istese de, TV hakemi aksini düşünüyor ve bir günah çıkarmada şaka yapıyor: “İncil’i okuyarak ve kutsal yazıların söylediklerine uyarak kendimi daha iyi hissedebileceğimi hissediyorum.”

Greg karın kaslarını kullanma konusunda o kadar hevesli görünmese de, tedavi için Amir’e katılır. Mideleri kürek çekmeye başladıktan sonra, uygulayıcı tedaviye başlar ve Greg’in tepkisi gülünçten başka bir şey değildir. “Ah s-t!” Amir yanında gülerken çığlık atıyor.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1339890/you-ll-crack-up-watching-judge-mathis-get-electrocuted-by-an-ab-simulator?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir