Yargıç Mathis, Kendisi ve Son Greg’in LGBTQ+ Ayrımcılığıyla Mücadelede Yardımcı Olmasını Umuyor


Yargıç Greg Mathis mahkeme salonunda ve evde adaletsizliğe karşı savaşır.

E!’nin ilk bölümü sırasında Mathis Ailesi ÖnemlidirTV hakeminin oğlu, Greg Mathis Jr.babasının itibarını korumak için cinselliğini gizlemeye devam ettiğini itiraf etti, bu keşif Yargıç Mathis’i “savaşmak istiyor” gibi hissetmesine neden oldu.

“İnsanlara öfke, homofobiklere öfke, işte böyle hissettim” dedi sadece E! Haberler’ Günlük Pop 22 Haziran’da “Cinsel yönelime dayalı olarak adaletsizlik, ayrımcılık veya her türlü düşmanlığı uygulayacak herkesle savaşmak istediğimi hissettim. Onları elde etmek istedim.”

“Cinsel yönelim, cinsiyet, yoksulluk ve ırk temelinde eleştirilen her dezavantajlı grup” için savaşan Yargıç Mathis, kendisinin ve Greg Jr.’ın yolculuğunun, özellikle Siyah toplumda LGBTQ+ kabulünü artırmaya yardımcı olacağını umuyor.

“Çoğu dini öğretilere dayanıyor” diye paylaştı. “Bu yargının bir kenara bırakılmasını istiyoruz ve Siyah kilisenin eşitlik için ve gey dayaklarına karşı savaşmasını istiyoruz.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1335430/judge-mathis-hopes-his-son-greg-s-coming-out-story-will-help-fight-lgbtq-discrimination?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel