Yargıç Marilyn Manson’a Açılan Taciz Davasını Reddetti


Los Angeles’ta bir yargıç, aleyhine açılan birkaç suistimal davasından birini reddetti. Marilyn Manson.

Rock’çının eski yardımcısı Ashley Walters dava Manson-gerçek adı Brian Warner—Geçen yıl, Ağustos 2010’dan Ekim 2011’e kadar cinsel taciz, taciz, cinsel saldırı, kasıtlı duygusal sıkıntıya neden olma ve haksız yere fesih iddiaları üzerine.

25 Mayıs’ta Los Angeles Yüksek Mahkemesi Yargıcı Michael L. Stern Walter’ın davasını reddetti ve belgelerde “davacının bu davayı mahkemede tutmak için çok az gerçeği iddia ettiğini” söyledi. Köstebek. Habere göre Stern, görevden alınmasında Walters’ın zaman aşımına uğradığını öne sürerek “çok geç” dava açtığını da kaydetti. Dava önyargıyla reddedildi, yani Walters gelecekte aynı iddialar nedeniyle Manson’a dava açamaz.

Walters’ın avukatları, “Mahkemenin bugünkü kararından dolayı derin bir hayal kırıklığına uğradık” dedi. Valli Kane ve Vagnini LLP ve Hadsell Stormer Renick ve Dai LLP E’ye yaptığı açıklamada! Haberler. “Ayakta kalmasına izin verilirse, bu karar istismar mağdurlarının hukuk sistemi aracılığıyla adalet elde etme yeteneklerini büyük ölçüde sınırlayacaktır. Ashley’nin maruz kaldığı ve onun öne çıkmasını engelleyen travmayı ve tacizi ayrıntılandıran şikayetimizde bu davanın gerçeklerini açıkça savunduk. Er.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1332358/judge-dismisses-abuse-lawsuit-filed-against-marilyn-manson-by-former-assistant?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir