Yargıç Greg Mathis’in En Destansı Mahkeme Anları


Yargıç Greg Mathis Yıllar boyunca hem televizyonda hem de evde birçok anlaşmazlığı çözdü.

Uzun zamandır TV kişiliğinin hayranları, yeni E’de mahkeme salonunun dışındaki hayatına bir göz atacaklar! gerçeklik serisi Mathis Ailesi Önemlidir19 Haziran’da prömiyer yapan , Tokmakla açıklama yapmadığında, karısına harika bir koca olmakla meşgul. Linda Mathisve çocuklarına baba Yeşim Mathis, Camara Mathis Webb’in fotoğrafı., Greg Mathis Jr. ve Amir Mathis.

Hakem, o zamandan beri her türlü davayı ele aldı. Yargıç Mathis‘ 1999’daki prömiyeri, iftira davalarından ve velayet iddialarından DNA sonuçlarına kadar. Ve şovun 23 sezonluk çalışması boyunca birçok unutulmaz an yaşanırken, diğerleri arasında öne çıkanlar da var.

E’sinin önünde! İlk çıkışta, Yargıç Mathis’in yıllar içinde verdiği en iyi mahkeme kararlarından bazılarına göz atıyoruz. Aşağıdaki kesimin hangi durumlarda yapıldığını kontrol edin.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1334949/judge-greg-mathis-most-epic-courtroom-moments?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel