Yargıç Elon Musk’ın kızının isim değişikliği talebini onayladı


Elon Musk, Johnny Depp ve Amber Heard Davasında Tartışıyor

elon muskkızı, babasından uzaklaşma arayışında yasal bir zafer kazandı.

Mahkemede elde edilen belgelerde E! 22 Haziran’da bir Los Angeles County Yüksek Mahkemesi yargıcı, Elon’un 18 yaşındaki kızının adını yasal olarak değiştirme talebini kabul etti. Vivian Jenna Wilson. Vivian’ın Nisan ayı ortasında sunduğu dilekçesinde, ayrıca yasal olarak cinsiyetini erkekten kadın olarak değiştirmeye ve her ikisi de hakim tarafından onaylanan yeni bir doğum belgesi almaya çalıştı.

İlk dilekçesinde Vivian, “artık birlikte yaşamadığı” veya “biyolojik babamla herhangi bir şekilde, şekil veya biçimde akraba olmak istediği” için adını değiştirmek istediğini belirtti.

NBC News, yorum için Elon’un avukatına ulaştı ve herhangi bir geri dönüş almadı.

Teknoloji milyarderinin yedi çocuğu var ve eski karısıyla beş çocuğu paylaşıyor Justine Wilson2008’de ayrıldığı kişi. Vivian ve Griffin’e ek olarak, 16 yaşındaki üçüzlerin ebeveynleri. Kai, Saksonve Damian.

49 yaşındaki Justine ve Elon ilk olarak Kanada, Ontario’daki Queen’s Üniversitesi’nde öğrenciyken tanıştılar.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1335630/judge-approves-name-change-for-elon-musk-s-daughter-vivian-jenna-wilson?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel