Yargıç, Amber Heard’ın Misstrial Talebini Reddetti


8 Temmuz’da, Heard’ın hukuk ekibi, E! Duruşmanın jüri listesinde 1945 doğumlu bir kişinin yer aldığı ve bu kişilerin 77 yaşında olduğu, ancak seçmen kayıt bilgilerinde yaşlı kişinin adresinde yaşayan aynı soyadına sahip 52 yaşındaki bir kişinin de yer aldığı haberi.

Dosyada, “Jüri görevine bu isimle katılan kişi açıkça genç olandı” denildi. “Dolayısıyla, 52 yaşındaki… altı hafta jüri üyesi olarak 11 Nisan’da jüri görevine çağrılmadı.”

Heard’in avukatları gazetelerde, yıldızın “bu nedenle yasal sürecinin tehlikeye girdiğini” savundu ve “Bu şartlar altında bir yanlış yargılama ilan edilmeli ve yeni bir duruşma emredilmeli” diye ekledi.

Bu haftanın başlarında, Depp ve avukatları, Heard’ın önergesinin iptal edilmesini talep eden bir muhalefet sundu. Dosyada, “Duruşmanın sonucundan anlaşılır bir şekilde memnun olmamasına rağmen, Bayan Heard, jürinin kararını herhangi bir şekilde iptal etmek için meşru bir dayanak belirlemedi” dedi. “Bay Depp, Mahkeme’nin Bayan Heard’ın anlamsız hale gelen Duruşma Sonrası Önerilerini reddetmesi gerektiğini saygıyla sunar.”

E! Haberler Depp ve Heard’ın temsilcilerine ulaştı ve bir yorum almadı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1337874/judge-denies-amber-heard-s-request-for-a-mistrial-in-johnny-depp-s-defamation-case?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir