Yara Shahidi Tinker Bell Çalmaya Nasıl Hazırlandığını Açıkladı


Yara Shahidi Neverland’i bulmak için müzikal bir yol aldı.

Aktris, Disney’in yaklaşan canlı aksiyonunda animasyonun en ikonik perisi Tinker Bell’i oynamaya hazırlanıyor. Peter Pan ve Wendy. Ve büyülü headspace’e girebilmek için Yara doğru ezgileri bulmaya odaklandı.

“Bu farklı Tinker Bell çalma listelerine sahibim,” dedi özel olarak E! Haberler’ Günlük Pop 22 Temmuz’da. “Kelimenin tam anlamıyla bir çekim gününe dönüyorum – sanki bir perinin hareketlerini hayal etmişim gibi etrafta dolaşıyorum. Ve biraz saçmaydı, ama bilirsiniz, kamerada gördüğünüzde, biraz görünüyor. daha az saçma.”

Ancak Tinker Bell’in piyasaya sürülecek olan canlı aksiyon Peter Pan yeniden anlatımında ilk çıkışını görmeden önce bu yılın sonlarında—izleyiciler 22 yaşındaki çocuğu Freeform’da yakalayabilir olgun.

Şovdaki karakteri Zoey Johnson gibi Yara da yeni bir üniversite mezunudur ve diplomasını Mayıs ayında Harvard’dan almıştır. Ancak iş Zoey ile okulda nasıl geçirdiklerine gelince, aktris üniversite deneyimlerinin “kutupsal zıtlıklar” olduğunu söyleyerek şaka yaptı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1339128/how-yara-shahidi-channeled-her-inner-tinker-bell-for-disney-s-live-action-peter-pan-movie?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir