Yabancı Şeylerin Will’in Mike’a Karşı Duygularını Ele Alma Şekli


Uyarı: Bu hikaye hakkında spoiler içerir yabancı şeyler dördüncü sezon, ikinci cilt.

Hatta yabancı şeyler yumuşak bir tarafı vardır.

Dizinin 1 Temmuz’da Netflix’te yayınlanan dördüncü sezonunun sondan bir önceki bölümünde Will (Nuh Schnapp) Mike ile yaptığı bir konuşmada cinselliği hakkında kurnazca açıldı (Finn Wolfhard)—Eleven’ı kullanırken (Millie Bobby Brown) bir kanal olarak.

Will, Mike’a yaptığı bir tabloyu sundu – sezonun ilk bölümünde Eleven, Mike’a Will’in aşkı için olduğunu varsaydığını söyledi – ve Eleven’ı kendi duyguları hakkında konuşmak için bir araç olarak kullandı.

“Evet [I painted this]. Yani, El benden istedi. Temelde onu görevlendirdi,” dedi Will, Mike’a “Yani, bana ne çizeceğimi söyledi. Her neyse, demek istediğim, bizi buraya nasıl getirdiğini görüyor musun? Tüm partiye rehberlik ediyorsun, bize ilham veriyorsun. Yaptığın şey bu.”

Will, boyadığı bir armayı göstererek, “Bu bir kalp. Biliyorum, bir tür burun üzerinde, ama bu partiyi bir arada tutan şey bu. Kalp” dedi.

Eleven’ın Mike hakkında hissettiklerini açıklamaya devam ederken, Will’in kendisinden bahsettiği anlaşıldı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1336591/find-out-the-poignant-way-stranger-things-season-4-handled-will-s-feelings-for-mike?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir