Wynonna Judd, Anne Naomi’nin Ölümünden Sonra “Şarkı Söylemeye Devam Edeceğine” Yemin Ediyor


Naomi Juddmirası yaşamaya devam edecek Wynonna Judd‘s sesi.

içinde Instagram gönderisi 24 Mayıs’ta paylaşılan Wynonna, annesinin ölümünden sonra şarkı söylemeye devam edeceğine dair eski sözünü tekrarlamakla kalmadı, aynı zamanda yeni bir işbirliği yaparak yeminini yerine getirdi. ağda.

Wynonna, “Olan her şeyin ortasında şarkı söylemeye devam edeceğimi söyledim” dedi. “İşte buradayım.”

Wynonna, yeni şarkının onunla tanıştıktan sonra çiçek açtığını açıkladı. Katie Crutchfieldsolo müzik projesi Waxahatchee’yi kuran şarkıcı.

“Geçen yıl @waxa_katie ile tanıştım ve hemen bağlantı kurduk” diye yazdı. “‘Other Side’ı burada, çiftlikteki stüdyoda kaydettik ve şimdiye kadarki en sevdiğim kayıt deneyimlerimden biriydi. Gelecek nesil harikalarla şarkı söyleme fırsatı bulduğum için minnettarım.”

Şarkı, Wynonna ve kız kardeşinden yaklaşık bir ay sonra geliyor. ashley juddannelerinin 76 yaşında vefat ettiği üzücü haberi paylaştı.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1332256/wynonna-judd-vows-she-ll-continue-to-sing-as-she-releases-new-song-after-mom-naomi-s-death?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir