Wyn Starks, Seçmelerinden Sonra Anında Öncü Oldu – Hollywood Life


Wyn Starklar


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: NBC

Altıncı tur Amerika’nın yeteneği var seçmeler erkek grubuyla başlar Travis Bandı. 5 yıldır bir gruptular ve hayalleri büyük yıldızlar olmak. 7 kişilik grup, Hollywood’a dair her şeyi anlatan orijinal şarkılarını söylerken dans hareketlerini sergiliyor.

Sofya Vergara “süper eğlenceli” performansa hayran kalıyor. “Vegas gibi hissettim” diye ekliyor. Simon Cowell onlara “büyüleyici” ve “çok komik” diyor. Şarkıyı sevmediğini itiraf ediyor ama onların enerjisini seviyor. Grup bir sonraki tura geçiyor. Hayale bir adım daha yaklaştılar!

Ben Waites, Sofia Vergara’yı Ağlattı

AGT
Heidi Klum, Terry Crews, Sofia Vergara ve Simon Cowell ‘AGT’de. (NBC)

Dinozor bir grup “hayvan terbiyecisi” getirdi. AGT. Hayvanların “son derece tehlikeli” olduğunu söylüyor. Eğitmenler yanlarında şarkı söylerken, yırtıcı kuş gibi giyinmiş insanlar sahneye çıkıyor. Simon, grubu “şimdiye kadar yaptığımız en kötü eylemlerden biri” olarak adlandırıyor.

Shenay Kloss ayrıca getirmek için bir hayvan eylemi var AGT. Yargıçların adını taşıyan hamamböcekleri var. Sofia oturduğu yerden fırlar ve Simon’ın sandalyesinin arkasına saklanır. Hem Sofia hem de Heidi kırmızı X’lerine basar ve seyirciler onu yuhalar. Simon aslında hamamböceklerini sever, bu yüzden ona evet der.

Ben Waites Nashville’den bir Güneyli müjde şarkıcısı ve vokal koçu. Ben, artrogripozis multipleks konjenita olduğu için tekerlekli sandalye kullanıyor. “True Colours”un muhteşem bir yorumunu yapıyor ve bu ona jüriler tarafından ayakta alkışlanıyor.

Sofia gösteriden dolayı gözyaşlarına boğuldu. Şarkıyı kendisinin yaptığı için Ben’i övüyor. “Çok yeteneklisin. Çok güzeldi,” diyor Heidi. Simon, Ben’e bunun “harika bir seçme” olduğunu söyler. Bu bir an.” Ben bir sonraki tura geçiyor!

Ben Waites
Ben Waites, ‘AGT’de performans sergiliyor. (NBC)

Sıradaki hareket İkili Yüzükler, aynı zamanda bir çift olan. Hava performansları çarpıcı ve seksi. “Büyüleyiciydi. Çok zarifti, ”diyor Heidi. Simon, Duo Rings’in performansının “daha önce gördüğümüz bu tür eylemlerden farklı hissettirdiğini” kabul ediyor. Jüri daha fazla İkili Yüzük görmek istiyor!

Akapop Çocuklar arkadaşlarının ve eski grup üyelerinin onuruna “My Turn” şarkısını seslendirin Nolan Gibbons, henüz 15 yaşında vefat etti. Ailesi, ölümünün Çocuklukta Ani Açıklanamayan Ölüm olarak sınıflandırıldığını ortaya koyuyor. Acapop Kids’in performansı duygu dolu.

Sofia gruba “Sizin yapmanız gereken bu” diyor. Simon bu performansı bir “an” olarak nitelendiriyor ve Acapop Kids’in “kesinlikle harika” olduğunu söylüyor.

Bir Yarışmacı İkinci Bir Şans Alır

Henry ve Klauss jüriyi ve seyirciyi sonuna kadar tahminde tutan modern illüzyonistler. İçlerinden biri bölgede asılıyken namluda kaçmaya çalışıyor gibi görünse de, hiç orada olmadığı ortaya çıktı. “Bu muhteşemdi!” Sofya övüyor.

Adam Winrich Sofia’dan performansının bir parçası olmasını isteyen kırbaç kırma eylemidir. Adam kamçısını onun etrafında şaklatırken Sofia anlaşılır bir şekilde biraz korkuyor. Simon, Adam’a hayır verirken, hem Heidi hem de Sofia, Adam’ın bir sonraki tura geçmesine izin verir.

Stefanny ve Yeeremy Sofya’nın heyecanlandığı Kolombiyalı dansçılar. Bu ikisiyle asla sıkıcı bir an olmaz. Performansları harika. Heidi, onların “tüm sezon boyunca gördüğümüz en sevdiği dans eden çift” olduklarını beyan ediyor. Simon basitçe, “10 numaraydı” diyor.

Kemancı Alex Nehirler önceki gün seçmelerden sonra geri döndü. Simon şarkı seçiminden nefret etmişti ama Alex’in ikinci bir şans için geri gelmesine izin verdi. Bu sefer Alex, performansıyla görenleri hayrete düşürüyor. Dua Lipa’nın “Yeni kurallar.” Simon, Alex’i bu ikinci performansa “her şeyi koyduğu” için övüyor. Alex yoluna devam ediyor!

Wyn Starks Öncü Oldu

Balla Kardeşler yargıçları ve seyircileri dengeleyici hareketleri ile şoka uğratın. Bir kardeşi sırtında dengede tutarken ayakta durmaktan diğerinin kafasında bir kardeşi dengelemeye kadar, bu ikilinin hareketi kesinlikle dudak uçuklatıyor. “Sizi çılgınlar!” Heidi ilan eder. Yargıçlar kesinlikle bu kardeşleri daha çok görmek istiyor!

Wyn Starklar
Wyn Starks, ‘AGT’ seçmeleri sırasında. (NBC)

Gecenin son eylemi şarkıcı Wyn Starklar. Yakın zamanda ölen ikiz kardeşinin onuruna orijinal şarkısı “Who I AM”i seslendiriyor. Onun performansı muhteşemden başka bir şey değil.

Ağlamaklı bir Sofia, Wyn’e şarkıyı sevdiğini ve kendi kardeşini kaybettikten sonra onun kederiyle bağdaştırabileceğini söyler. Simon, Wyn’e şarkısının “olağanüstü” olduğunu söyler. Şarkının kardeşine “mükemmel bir övgü” olduğunu söylüyor. Simon, “Bunun senin için hayatını değiştiren bir an olabileceğini düşünüyorum” diye ekliyor. Ve bununla birlikte Wyn, 17. sezonun önde gelen isimlerinden biri oldu.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/12/agt-wyn-starks-audition-season-17-episode-7-recap/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir