Wyclef Jean, Şarkıcı Mikaben’in Ani Ölümünden Sonra Övünüyor


Wyclef Jean Haitili şarkıcının yasını tutuyor Mikaben.

Üç kez Grammy kazanan, yine Haiti’de doğan sanatçı, 15 Ekim’de Fransa’da bir gösteri sırasında ani ölümünün ardından rahmetli sanatçıyı saygıyla selamladı.

“Huzur içinde yat Kral @mikaben,” diye tweet attı 15 Ekim’de iki müzisyenin bu yılın başlarında çekilmiş bir videosunun yanında. “Çok erken gitti #Haiti.”

Görüntülerde 53 yaşındaki Jean’in Mikaben’i övdüğü görülüyor. “Dinle,” dedi. “Hayatımda tanıdığım en yetenekli genç adam döneminden biri. O, tam burada, gerçek anlaşma.”

klipten olduğu ortaya çıktı Michael BrunNew York BAYO Tour’un Mayıs’taki durağı, Mikaben ve Jean’in yıldızlarla dolu bir gece için sahnede DJ’e katıldıkları yer. Jean, 17 Ekim tarihli bir röportaj sırasında o zamana baktı. Miami Habercisi.

Mikaben hakkında yayına yaptığı açıklamada, kolunu ona nasıl sardığını hatırlayarak “Tek hatırlayabildiğim onun gülümsemesiydi” dedi ve “Bu, neslimizin en etkili ve ilham verici genç sanatçılarından biri” dedi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1350841/wyclef-jean-pays-tribute-after-singer-mikaben-s-sudden-death?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir