WWE’den Charlotte Flair Andrade El Idolo ile Evlendi, Babam Ric ile Dans Ediyor


Güreş yüzüğünü unutun—Charlotte Yetenekleri yepyeni bir alyans takıyor!

27 Mayıs’ta, 36 yaşındaki WWE yıldızı, profesyonel güreşçiyle evlendi. Andrade El Idolo32 yaşında, memleketi Torreón, Meksika’daki Hacienda Mi Ranchito’da rustik, romantik bir düğün töreninde. İnsanlar.

Çift, Charlotte’un babası WWE efsanesi de dahil olmak üzere en yakın arkadaşlarının ve ailesinin önünde evlendi. Ric Yetenekonu koridorda gezdiren ve onların bir bakışını gönderen yürekleri ısıtan baba-kız dansı Instagram’da.

Klipte, Charlotte ve Ric dans pistinde şarkının melodisine göre sallanırken görülebilir. Bob Carlisle1997 hiti “Butterfly Kisses”. Gelin, gerçek adı Ashley Fliehrmuhteşem bir beyaz dantelli gelinlik içinde görülebilirken, babası dünyaya gelirken Richard Fliehruyumlu bir bebek pembesi yeleği ve siyah ayakkabılarla tamamlanan bir pantolon takımı giyiyor.

Tatlı an yetmeseydi wooo kalbiniz, o zaman Ric’in eşlik eden başlığı kesinlikle şöyle olacaktır: “Meleğim İçin Kelebek Öpücükler!”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1332729/wwe-s-charlotte-flair-marries-andrade-el-idolo-see-her-wedding-dance-with-dad-ric-flair?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel