WWE CEO’su Vincent McMahon, Suistimal Soruşturması Arasında Geri Adım Atıyor


Vincent McMahon World Wrestling Entertainment’ın başkanı olarak görevinden ayrıldı.

15 Haziran’da, Wall Street Dergisibelgelere ve konuya aşina olan kişilere atıfta bulunarak, WWE yönetim kurulunun McMahon’un bir kadın avukatın iddia edilen ilişkisini tartışmasını yasaklayan 3 milyon dolarlık anlaşmasını araştırdığını bildirdi.

İki gün sonra şirket ve yönetim kurulu, E! tarafından elde edilen bir basın açıklamasıyla duyurdu! Başkan ve CEO olan McMahon’un soruşturma bitene kadar görevlerinden “gönüllü olarak geri adım attığı” haberi.

WWE, yönetim kurulunun özel bir komitesinin McMahon ve yetenek ilişkileri başkanı tarafından “iddia edilen görevi kötüye kullanma iddiasıyla ilgili bir soruşturma yürüttüğünü” söyledi. John Laurinaitis.

Şirket, “McMahon, bu süre zarfında WWE’nin yaratıcı içeriğiyle ilgili rol ve sorumluluklarını sürdürecek ve devam eden inceleme ile işbirliği yapmaya kararlıdır” dedi.

McMahon yaptığı açıklamada, “Özel Komite tarafından soruşturmaya tam işbirliği yapacağıma söz verdim ve soruşturmayı desteklemek için mümkün olan her şeyi yapacağım. Ayrıca, soruşturmanın bulgularını ve sonucunu ne olursa olsun kabul edeceğime söz verdim. “


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1334975/wwe-s-vincent-mcmahon-stepping-back-as-ceo-amid-misconduct-investigation?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel