Wrexham Scores 2. Sezon Prömiyer Tarihine Hoş Geldiniz


2020’de ekibi satın almalarından bu yana yaptıkları yolculukları belgesel dizileriyle anlatan Ryan ve Rob, eş başkan olarak görev yaptıkları süre boyunca oldukça büyük galibiyetler elde ettiler. Buna, Nisan ayındaki şampiyonluk galibiyetlerinin ardından İngiltere’nin beşinci kademe Ulusal Ligi’nden İngiliz Futbol Ligi’nde İkinci Lig’e yükselmek de dahildir. Ve tabii ki, aileleri onları yol boyunca neşelendirdi.

“Ne gün. Ne yıl. Ne ömür” Blake Canlı– kocası Ryan ile dört çocuğu paylaşan ve şovda bir kamera hücresi yapan – şampiyonluk zaferinden sonra Instagram’da yazdı. “Tebrikler @robmcelhenney @vancityreynolds @wrexham_afc ve Wrexham’da ve dünyada dün imkansız gibi görünen hayalleri gerçekleştiren her bir kişiyi. Bu benim tür peri masalım..”

Diğer şovların kaderini görmek için – hangilerinin yedekte tutulduğu ve hangilerinin oyuna geri döndüğü dahil – okumaya devam edin.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1380928/ryan-reynolds-and-rob-mcelhenney-s-lessigreaterwelcome-to-wrexhamlessigreater-scores-season-2-premiere-date?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir