Workday’in Super Bowl LVII Reklamında Ozzy, Joan ve Daha Fazla Rock Yıldızı Var – Hollywood Life


Workday'in Super Bowl LVII Reklamında Ozzy, Joan ve Daha Fazla Rock Yıldızı Var – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Workday’in İzniyle

Bir rock yıldızıyla birlikte mi çalışıyorsunuz? Are sen bir rock yıldızı mı? Ozzy Osbourne gerçek bir metal ikonu, yaşayan bir rock efsanesi ve görünüşe göre bordro sorunlarıyla uğraşırken aramanız gereken biri. Workday’in ilk Super Bowl reklamı için bir tanıtımda, bir ofis çalışanı diğerine “Yeni adam kim?” diye soruyor. “Bilmiyorum ama onun bir tür rock yıldızı olması gerekiyor.” 74 yaşındaki Cue Ozzy, iş istasyonundan dönerek “Hanginiz piercing istiyor?”

Mesele şu ki, bu şirkette çalışan tek “rock yıldızı” Ozzy değil. “60 milyondan fazla kişiden oluşan müşteri topluluğunun değişen dünyaya uyum sağlamasına ve gelişmesine yardımcı olan kurumsal yazılım şirketi” Workday, modern gitar tanrısının yardımına başvurdu. Gary Clark Jr., Joan Jettve oyun yeri için iki ek kaya simgesi. İkinci tanıtımda, bir kadın iş arkadaşına “rock yıldızı” olduğunu söylüyor. Garry Clark Jr. orada duruyor… ama görünüşe göre kadın, diğer adam.

Jim Jenkins tarafından yönetilen ve reklam ajansı Ogilvy tarafından geliştirilen reklam filmi, Workday’in işletmelerin bu modern zamanlarda başarılı olmasına nasıl yardımcı olabileceği konusunda farkındalık yaratma girişimidir. Workday, “Dünyada ne olursa olsun, kuruluşlar değişen dünyaya uyum sağlamak ve gelişmek için Workday’in kurumsal yönetim bulutuna güvenebilir” diye yazıyor. blog duyurusu Super Bowl ticari dünyasına girişi.

“Fortune 500’ün %50’den fazlası, en önemli iki varlıklarını, insanları ve paralarını yönetmek için her gün Workday’e güveniyor. İşletmeler için dijital omurgayız ve kuruluşların dönüşmesine ve başarılı olmasına yardımcı olma konusunda görev açısından kritik öneme sahibiz. Basitçe söylemek gerekirse, Workday’de yeni iş dünyasını şekillendiriyoruz.”

Workday'in Super Bowl LVII Reklamında Ozzy, Joan ve Daha Fazla Rock Yıldızı Var – Hollywood Life
(Workday’in izniyle)

“Bu reklam, markamızın son 17 yıldaki gelişimini yansıtıyor ve büyümemizin bir sonraki aşamasını destekliyor” diyor. Pete Schlampp, Workday Pazarlama ve Strateji Sorumlusu, o blog yazısında. Ürünlerimizi kullanan 60 milyondan fazla insanla, biz bir ev ismiyiz. Big Game’in bir parçası olmayı, yeni ve farklı kitlelere hitap etmek ve onları eğlendirmek için muazzam bir fırsat olarak görüyoruz.”

Pete Schlampp, “Bu, bir süredir bütçesini oluşturduğumuz ve üzerinde düşündüğümüz bir şey” diyor. Çeşitlilik. “Ekonomik yavaşlamalar olduğu zaman markalarına yatırım yapan firmaların diğer taraftan büyük getiri elde ettiğini biliyoruz. Bu yatırımı yapmak konusunda kendimize güveniyoruz.”

Finans ve insan kaynaklarını yönetmek için iş yazılımlarının sözcüsü olarak 9’dan 5’e dünyayı terk eden şan ve şöhret bulan rock’çıları almaya gelince? Schlampp, “Tipik bir kurumsal yazılım şirketinden bekleyeceğiniz şey bu değil” dedi. Çeşitlilik. “Bu gerçekten eğlenceli ve cesur.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/25/workday-super-bowl-commercial-2023/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir